Skip to main content

Nechávate si nákup darčekov na poslednú chvíľu a zrazu ste zistili, že nielenže už z e-shopov nič nestihne prísť, ale nemáte ani čas na návštevu nákupného centra? Ešte nemusíte zúfať, aj takáto situácia sa dá zachrániť darčekmi, ktoré vybavíte doslova v priebehu pár minút. 

Hra z obchodu s aplikáciami

Spoločenská hra ako darček na Vianoce je výbornou voľbou, ak už ale nestíhate žiadnu kúpiť, zaujímavou možnosťou môže byť aj kúpa hry cez niektorý z obchodov s aplikáciami. 

Či už má obdarovaný operačný systém iOS alebo Android, v oboch prípadoch je možné aplikáciu či hru zakúpiť ako darček a ak by sa vám jedna zdala byť málo, môžete pokojne vyskladať aj „darčekový balíček“. Existuje tiež možnosť zakúpiť elektronickú poukážku a následne ju podarovať, pričom v tomto prípade si výber aplikácií určí sám obdarovaný. 

Darujte online kurz

Cieľom vášho darčeka zďaleka nemusí byť iba zábava. Stačí vybrať zo širokej ponuky online kurzov, ktoré sú zamerané prakticky na čokoľvek od varenia cez programovanie až po dejiny umenia. Dôležité je iba zistiť, o čo má obdarovaný záujem a podľa toho vybrať. 

online kurz

Ponuka online kurzov je tak široká, že môžete naraziť aj na množstvo pozoruhodných kúskov s netradičným zameraním, a to napríklad na predvádzanie kúziel, obchodovanie s autami, alebo také, ktorých predmetom je kartová hra. A ak máte povedzme vo svojom okolí nádejného profesionálneho hráča pokru, online kurz na túto tému ho určite poteší. 

Predplatné na streamovacie služby

Rôzne stremovacie služby ako Netflix, HBO Max či Disney+ sa stali bežnou súčasťou našich životov. Ak si však uvedomíte, koľko za ne ročne zaplatíte, môže ísť o celkom slušnú sumu. Podarovať napríklad ročné predplatné na niektorú zo služieb tak dokáže celkom potešiť. Stačí si už potom iba vytlačiť nejakú peknú poukážku, pridať osobné venovanie a milý darček máte za chvíľku hotový. 

pozeranie hbo

Foto: elements.envato.com