Skip to main content

Krtkovanie je jednou z najspoľahlivejších metód odstraňovania nečistôt z kanalizácie. Obráťte sa na odborníkov a vyriešte svoje problémy s neodtekajúcou vodou už dnes.

Ako funguje krtkovanie

Krtkovanie je čistenie kanalizácie tým, že sa do potrubia vloží flexibilná hadica s čistiacimi štetinami na konci. Keď stroj začne otáčať hadicu, štetiny očistia vnútorné steny potrubia od nahromadených nečistôt a usadenín. Viac informácií nájdete na tejto stránke na Wikipédii.

Praktický úvod do krtkovania

Krtkovanie môže byť na prvý pohľad zdá náročné, ale v skutočnosti je to celkom jednoduché. Môžete si prenajať stroj na krtkovanie a očistiť kanalizáciu sami, alebo sa obrátiť na odbornú havaríjná sužbu voda, kde vám kvalifikovaný inštalatér poskytne všetky potrebné inštalatérske práce v kuchyni, kúpeľni a celom dome. Profesionálne služby, ako je táto, vám tiež môžu ponúknuť krtkovanie lacno.

Alternatívy krtkovania

Za určitých okolností, ako je pokročilý stupeň poškodenia potrubia, sa krtkovanie môže stať nepostačujúce. V takom prípade je potrebné opraviť potrubie. To zvyčajne zahŕňa zásahy, ako je odblokovanie kanalizácie krtkovaním, oprava potrubia, či inštalácia nových inštalatérskych pomôcok.

Začnite s krtkovaním ešte dnes a uvidíte nádherný a zdravý trávnik alebo park rásť pred vašimi očami. Pre viac informácií alebo pre rezerváciu služby navštívte našu webstránku.