Skip to main content

Odtlačky prstov nie je to jediné, čo ľudí navzájom od seba odlišuje. Každý z nás je dokonalý originál, ktorého atribúty sa projektujú do celého nášho života. Jednotvárnosť a uniformita nesvedčí evolúcii a rýchlo nás nudí a práve vďaka tomu poskytuje skvelý priestor pre prienik nových a unikátnych riešení. Prostoria skrýva úspešný príbeh mladej a odvážnej značky dizajnového nábytku, ktorá sa prepracovala z nuly na pozíciu lídri len za pár rokov. 

Každý kus je dizajnový originál s dôrazom na kvalitu

Niektoré značky vsádzajú na úspech konkurentov s podobnými produktmi. Prečo však znovu opakovať niečo, čo tu už bolo a čo dobre poznáme? Nové idey v kombinácii s dostupnými inováciami dodávajú produktom Prostoria autentický vzhľad podporený nekompromisnou kvalitou pri každom jednom výrobku. Skutočne inovatívne a svieže koncepty už dávno nepatria do kategórie obávaných, ale naopak, sú vítané s otvoreným vedomím a zvedavosťou malého dieťaťa. Netradičné vízie v spojení s kvalitnými materiálmi a modernými prístupmi sú tak odpoveďou na hlasné volanie po oživení. 

Produkty Prostoria vnášajú do vašich priestorov osviežujúce dizajnové riešenia, ktorým nechýba punc kvality a originálneho luxusu. Architektonické štúdio PLAAN ARCHITEKTI sa venuje návrhom bytových a komerčných interiérov, architektúre budov a komplexnej realizácii v oblasti architektonických služieb. Výrobky Prostoria nájdete aj na ich webovej stránke


Foto: plaan.sk