Skip to main content

Bývanie patrí medzi základné ľudské potreby a preto sa nehnuteľnosti neustále kupujú, predávajú, rekonštruujú alebo prenajímajú. Je to však aj oblasť, ktorá v žiadnom prípade nepatrí len do kategórie „z núdze cnosť“, ale predstavuje pre nás dokonalý priestor na kreatívnu sebarealizáciu. 

Skvelú inšpiráciu v tejto oblasti ponúka obchodné centrum Bratislava – New Living Center, kde možno nájsť pod jednou strechou inšpiráciu pre interiéry aj exteriéry našich domovov s nápaditými témami aj netradičnými a odvážnymi motívmi. 

Obchodné centrum Bratislava a atraktívne showroomy

New Living center je obchodné centrum na okraji Bratislavy, ktoré ponúka svojim návštevníkom bohatý výber komponentov na bývanie. Moderné priestory radostne vítajú všetkých nadšencov bývania a sebarealizácie v tejto oblasti. Každý z nás je unikátnym výsledkom prežitých životných skúseností a táto jedinečnosť sa dokonale zrkadlí aj v interiéroch a exteriéroch našich domovov a iných nehnuteľností. Obchodné centrum Bratislava ponúka záujemcom možnosť navštíviť unikátne zariadené showroomy, ktoré môžu poskytnúť zaujímavú inšpiráciu pre vlastné kreácie. Po náročnej prehliadke alebo nákupe si návštevníci môžu oddýchnuť v priestoroch tamojšej kaviarne a prebrať tam možnosti vlastných realizácií. 

new living centrum bratislava

Každý z nás je kreatívny tvorca vlastného bývania (reality)

V každom z nás drieme tvorca, ktorý si originálnym spôsobom vytvára všetko v nás aj okolo nás. Nemusíme pritom byť ani žiadnymi svetoznámymi umelcami, aby sme sa v živote slobodne a radostne realizovali. Bývanie nám poskytuje skvelý priestor na kreatívnu tvorbu v mnohých smeroch a takáto aktivita nás obohacuje vo všetkých smeroch. Mnohí z nás si tiež užívajú aspekty, ktoré nám pritom prinášajú niektoré moderné technológie, medzi ktoré možno zaradiť aj fotografiu. Ak túžime náš domov ozdobiť niečím skutočne originálnym a pritom sa aj niečo nové naučiť a zabaviť, tak možno využiť napríklad ateliér na prenájom, kde si urobíme vlastné originálne fotografie s profesionálnou technikou a kulisami, prípadne vyskúšame niektorý z ponúkaných workshopov vedených skúsenými fotografmi. 

TIP na záver: 

Ateliér STUDIO 300 ponúka záujemcom priestory na prenájom, kde možno dokonale rozvinúť našu kreativitu. V priestoroch čaká na účastníkov kvalitné technické vybavenie, kuchynské štúdio, beauty doplnky a relaxačná zóna pre všetkých zúčastnených. Viac informácií možno nájsť aj na webovom sídle ateliéru


Foto: elements.envato.com