Skip to main content

Profesionálne riešenia s individuálnymi návrhmi zabezpečuje aj krtkovacia služba v okrese Topoľčany. Tím odborníkov si poradí s rutinnými poruchami, ale aj s havarijnými stavmi potrubia, ktoré možno nahlásiť na časovo neobmedzenej linke. Či už vás trápi upchatá toaleta, upchatý odtok v kuchynskom dreze alebo nastal problém s odtokom vody v práčke či umývačke riadu, auto s príslušnou technikou a pracovným tímom sa dostaví priamo až k vám domov. 

Krtkovanie Topoľčany a okolie

Krtkovanie Topoľčany disponuje aj svetovo uznávanou kamerovou technikou, ktorá pomocou obrazových a zvukových záznamov odhalí konkrétne miesto poruchy v potrubí. Elektromechanické čistenie krtkovacou technikou sa realizuje pri upchatých odtokoch v domácnostiach a prekážkou nie sú ani neobyčajné tvary a zatočenia potrubí. Čiastkovým opravám stien potrubia z dôvodu opotrebovania či prasknutia predchádza práve monitoring potrubia inšpekčnou kamerou a zo záznamu možno následne charakterizovať poruchu a navrhnúť riešenie. 

vysokotlakove cistenie topolcany
Vysokotlakové čistenie upchatej kanalizácie

Mohlo by vás zaujímať: Strojné vybavenie efektívne pomáha drevospracujúcim podnikom


Pravidelnou kontrolou kanalizačných potrubí predídete opravám vyžadujúcich si vysoké investície

Začínajúce praskliny a oslabené materiály stien potrubia si v prvom štádiu vyžadujú rozsahovo i cenovo odlišnejšie postupy ako v prípade zanedbania nepatrných signálov a rozšírenia spočiatku menšej chyby až na poškodenia riešiteľné iba náročnými postupmi. Poškodenie kanalizácie vyrieši krtkovanie v okrese Topoľčany technikou s minimálnou časovou náročnosťou. Frézovacia technika vás zbaví nahromadených tvrdých usadenín v potrubí a upchaté kanalizačné potrubie vám jednoducho vyrieši vysokotlakový čistič určený pre všetky priemery potrubí.  

krtkovanie topolcany
Krtkovanie Topolčany

Pokiaľ je v rámci preventívneho monitoringu zistené začínajúce poškodenie potrubia, okrem diagnostiky firma zrealizuje aj kompletnú opravu, a to s okamžitým návrhom. Adekvátny pomer ceny a kvality je samozrejmosťou a rovnako tak aj drobné opravy sú vykonávané s nízkou časovou náročnosťou, aby bolo potrubie funkčné a uvedené do prevádzky ihneď po dokončení opráv. 


Foto: elements.envato.com, krtkovanie-tn.sk