Skip to main content

Každý z nás má deň, kedy nestíha a potrebuje ušetriť každú minútu, aby všade bol včas. Presne pre Vás je vytvorené Taxi Bratislava. V dnešnej dobe už vozenie sa taxíkom, nie je nezvyčajné, ale skôr patrí k štandardu. Najmä ak idete na stretnutie do centra mesta, kde sa naozaj parkuje len veľmi ťažko. Neriešte kde zaparkujete, či stretnutie stihnete alebo v prípade ak nie ste skúsený vodič, či dorazíte v poriadku na miesto. Nechajte to na nás, profesionálnych šoférov, a dohodnite si odvoz v rámci Bratislavy a priľahlého okolia na presne Vami určený čas. Naša taxi služba sa riadi mottom „Pohodlie a pocit bezpečia našich klientov.“ Dnes má klient vybrať si z nespočetného množstva taxi služieb, ktoré ho odvezú naozaj kamkoľvek. Veľakrát si klient vyberá na základe ceny, no môže sa stať, že ostane sklamaný kvalitou tejto služby. Vodiči Taxi Bratislava sú dlhoroční šoféri, ktorí disponujú všetkými potrebnými osvedčeniami, ktoré by správny „taxikár“ mal mať.

Načo zháňať parkovné na letiskách, keď dobré taxi je oveľa výhodnejšie

Okrem prepravy v hlavnom meste a jeho priľahlom okolí ponúkame aj odvoz na letisko Schwechat či z neho. Vďaka veľmi vysokej cene parkovného na letiskách je odvoz na toto miesto taxíkom oveľa výhodnejší ako kedykoľvek pred tým. Nestresujte sa či lietadlo nebude mať meškanie a Vy nebudete musieť platiť desiatky eur navyše za to, že sa Vaše parkovanie predĺžilo. Jednoducho si dohodnite odvoz našou taxislužbou či už letíte na pracovnú cestu, exotickú dovolenku alebo za rodinou. Zabezpečte si komfort a nechajte sa „hýčkať“ odvozom z letiska priamo k Vám domov. Rovnako to platí aj v opačnom prípade. Predstavte si, že odlietate a musíte zháňať odvoz, vykladať všetky tašky z kufra a ešte ako bonus platiť parkovné za celý čas, čo tam budete musieť nechať auto odparkované. Načo? Zjednodušte si to, zavolajte nám, my Vás radi odvezieme a pomôžeme Vám aj vyložiť Vašu batožinu z auta. Dovoľte si ten vysoký komfort, ktorý táto doba ponúka…a ešte k tomu za výhodné ceny.

Drink Taxi Bratislava

Taxi, ktorá Vám umožní prísť na párty vlastným autom a zároveň si dať aj pár pohárikov

Časy sa menia, a preto sme sa rozhodli nebyť len tou „klasickou“ taxi službou, ktorá Vás odvezie napr. z Petržalky do centra, vezme si peniaze, vynuluje taxameter a ide ďalej. Každý z nás už určite zažil ten pekný telefonát od kamarátov alebo kolegov: „Príď nás pozrieť do mesta. Jasné, nemusíš piť, veď kľudne príď autom.“ Nie je problém. Sadnete do auta, prídete na miesto a zrazu je všetko inak. „A veď daj si! Netrhaj partiu! Nechaj tu auto!“ No lenže Vy nechcete nechať auto na pospas osudu v centre mesta, kde sa mu môže „pod vplyvom nočného života niečo stať.“ A presne pre tieto situácie sme môžete využiť super službu – Drink taxi. Je to veľmi jednoduché. Stačí nám zavolať, objednať si túto službu a nechať odviezť seba aj svoje auto bezpečne domov bez riskovania „odovzdania vodičáku.“  Treba však počítať s tým, že cena je odlišná od klasickej taxy, nakoľko platíte cenu za kilometer pre dvoch vodičov. Jeden dovezie na Vami požadované miesto Vás a ten druhý Vaše auto. Aj keď platíte dvojnásobnú taxu ako pri bežnom odvoze taxislužbou, je to stále veľmi výhodné, keďže dnešné „odovzdanie vodičáku“ a jeho spätné vrátenie sa môže vyšplhať aj na viac ako 1 000€.

Taxi Bratislava, ktoré sa oplatí…

Zdroj: https://elements.envato.com/

One Comment