Skip to main content

Rýchla doba a množstvo povinností nám často nedávajú možnosť pripraviť si kvalitné pokrmy viackrát za deň. Takáto skutočnosť znie aj trošku ako výhovorka, avšak je bežnou realitou mnohých z nás. Zdravá strava je základ a je dôležité vedieť si nájsť časť na prípravu výživných pokrmov. Ak však chcete začať už teraz, jednou z alternatív, ktorá vám môže pomôcť sa naštartovať, sú aj diétne polievky SLIM Queen. Tieto možno konzumovať namiesto obeda, na desiatu alebo namiesto večere, pričom ich príprava vám zaberie len pár minút. 

Diétne polievky a iné kombinácie

Na webovej stránke Mozli.sk nájdete viaceré tipy, ako možno skombinovať jedálny lístok počas bežného dňa pri tomto type diéty. V ponuke sú pre záujemcov k dispozícii dve varianty polievok, a to zeleninová a paradajková. Jedno balenie pritom obsahuje 12 samostatne zabalených porcií výdatného proteínového šejku, ktorým možno nahradiť stravu až na dva dni v prípade, že nie je kombinovaná s inými baleniami SLIM Queen. 

dietny plan mozli

Mohlo by vás zaujímať: Kurzy Mindfulness nám pomáhajú lepšie zvládať stres a učia nás žiť tu a teraz


Niečo viac o diétnych polievkach SLIM Queen

Diétne polievky SLIM Queen sú chutnou alternatívou k bežným polievkam. Výhodou tohto pokrmu je však skutočnosť, že obsahuje len 107 kalórií na jednu porciu a chuťou sa vyrovná kvalitnej domácej zeleninovej alebo paradajkovej polievke. Osvieži a zasýti v jednom kroku, pričom každá dávka obsahuje potrebný počet bielkovín, vitamínov a minerálov, ktoré by telo malo prijať počas dňa. Polievky si podľa vlastnej chuti môžete ešte dokoreniť koreninami alebo bylinkami. 

SLIM Queen je špeciálne vyvinutá diéta pre rýchle a efektívne chudnutie. Viac informácií o princípoch jej fungovania, tipoch pri chudnutí, ako aj nutričných hodnotách nájdete na eshope Mozli.sk


Foto: elements.envato.com