Skip to main content

Nachádzame sa v konzumnej a veľmi rýchlej dobe, kedy sa každý snaží zarobiť čo najviac peňazí, za čo najkratší čas. Už sa Vám určite stalo, že ste potrebovali pomocnú ruku profesionála a ten si za to vypýtal nemalé peniaze. Samozrejme, za kvalitné služby sa platí, no potom je tu druhá strana mince. Množstvo vodárov či majstrov havarijnej služby sa tvári, že sú odborníci na všetko, pritom nemajú potrebné vybavenie, vzdelanie, certifikáciu či dokonca čas. Havarijná služba by mala byť subjektom, ktorý zákazníkovi pomôže rýchlo a hlavne efektívne, pretože nikto nechce mať doma vodára každý druhý mesiac.

Nie je to práca pre bežného domáceho kutila, nakoľko môže ísť o veľmi závažnú poruchu, pri ktorej je práca odborného majstra naozaj nevyhnutná. Presne toto je naším hlavným zámerom…robiť svoju prácu tak, aby nás klient v blízkej budúcnosti nekontaktoval s tým istým problémom. Našu pomoc havarijnej služby v Bratislave využijete nie len v domácnosti, ale aj vo firme, hale, sklade, logistickom centre či štátnej inštitúcii. Každý typ havárie vody a odpadu vieme hravo odstrániť. Zbavíme vás kvapkajúcej vodovodnej batérie, upchatého odtoku, postaráme sa o odborné čistenie upchatého WC, drezu, pomôžeme s nevypúšťajúcou práčkou a umývačkou riadu, ale aj pri zložitých opravách poškodeného potrubia.

Cena havarijnej služby závisí od viacerých faktorov a presne ju vieme určiť až po obhliadke miesta. Vplýva na ňu množstvo faktorov od typu a rozsahu poruchy až po prípadne použitý materiál. Vo „vodárčine“ sme ako doma – u nás máte garanciu maximálnej kvality – a dobrú cenu ako bonus.

havarijna sluzba voda

OPRAVA A MONTÁŽ VODOVODNÝCH POTRUBÍ

Hľadáte opravu alebo montáž vodovodného potrubia profesionálnej kvality a zároveň nízkej ceny? Ste na správnom mieste! Našim zákazníkom ponúkame stopercentný servis nielen v rámci opravy vodovodného potrubia, ale aj jeho montáže. Zameriavame sa najmä na havarijnú službu v Bratislave a jej úzke okolie, ale samozrejme Vám naši majstri radi pomôžu aj v iných častiach Slovenska, ako sú Jarovce, Rusovce, Čunovo, Pohraničné časti Rakúska a Maďarska – Berg, Kittsee, Hainburg, Rajka, Dunakiliti.

Oprava vodovodného potrubia môže častokrát vyzerať, ako jadrová fyzika, no pre skúsených vodárov to je činnosť, ktorej sa venujeme tak pravidelne, že sa z nej už pomaly stala rutina. 

Samostatná montáž tvorí neoddeliteľnú súčasť funkcie vodovodného potrubia, preto by ste ju mali zveriť do rúk skúsených odborníkov.

Cena opravy a montáže vodovodných potrubí závisí od viacerých faktorov a presne ju vieme určiť až po obhliadke miesta. Vplýva na ňu množstvo faktorov od typu a rozsahu poruchy, cez metódu lokalizácie, až po prípadne použitý materiál. Vo „vodárčine“ sme ako doma – u nás máte garanciu maximálnej kvality – a dobrú cenu ako bonus.

Medzi časté činnosti havarijnej služby patrí aj profesionálne čistenie odpadov – ľudovo nazývané aj krtkovanie

Najčastejšie sa stretávame s neodtekajúcimi umývadlami či WC. Príčiny upchatia môžu byť rôzne. Od nánosov mydla, cez vlasy či dokonca zakliesnené detské hračky. Nie je to nič, čo by kvalifikovaný vodár nedokázal vyriešiť, avšak treba si dať záležať na výbere odborného pracovníka. Nie každý môže a dokáže robiť všetko a to platí aj tu. Odborník, ktorý skutočným profesioánlom aj je, vyrieši tento problém tak, aby ho po ňom nemusel riešiť ďalší majster vodár. Pretože ak Vám niekto takúto službu ponúkne o niekoľko desiatok eur lacnejšiu, nie vždy to znamená, že to bude urobené správne, kvalitne a trvácne. Bohužiaľ to je niekedy naopak a Vás to tým pádom, stojí oveľa viac času, ale najmä peňazí. Najlacnejšie krtkovanie v Bratislave budete mať iba vtedy, ak sa spraví kvalitne s náležitou technikou.

One Comment