Skip to main content

Každému z nás (minimálne nežnému pohlaviu) sa určite už neraz stalo, že v zápale umývania riadu sme si všimli, že umývadlo akosi neodteká. Máte ešte toho dosť, čo musíte umyť, takže to, že by ste si to odložili na neskôr moc v úvahu nepripadá. Pre laikov je postup na prvý pohľad veľmi jednoduchý. Poviete si že: „Vyprázdnim sitko v dreze, povyberám to, načo dočiahnem v odtoku a umývam ďalej. „

Pohroma je zažehnaná, no o pár týždňov neskôr, keď začnete umývať riad po nedeľnom obede, kde máte toľko riadu ako po malej svadbe, stane sa to znova. Spomeniete si na zvon, ktorý už pomaly zapadá prachom a Vy si uvedomíte, že presne teraz prišiel jeho čas. Problém sa však po nejakom čase objaví znovu a preto sa rozhodnem siahnuť po drastickom riešení. Minulý týždeň dávali reklamu, kde Gizka Oňová propagovala fantastický čistič potrubia, ktorý odstráni mastnotu, usadeniny a dokonca aj zápach, tak ho s hrdosťou nalejete alebo nasypete do odtoku.

Ako sa upchatého drezu zbaviť?

Na nejaký čas možno niektorý z vyššie spomínaných spôsobov pomôže, no veľakrát je to z odbornej stránky nešťastné riešenie, nakoľko sa tieto prípravky zväčša zalievajú horúcou či vriacou vodou a tú teda potrubie v láske naozaj nemá. Nie ste zrovna typ kutila v domácnosti, ktorý by sa rád špáral a prebíjal usadeniny v potrubí drezu. Zdvíha sa Vám žalúdok, keď vidíte rozmočené prézle z minulotýždňového rezňa, ktorý ste mali na obed? Ideálne riešenie je, aby tento Váš problém vyriešili profesionáli.

Riešením je profesionálne krtkovanie

Naši pracovníci už majú za sebou stovky úspešne „vyslobodených“ drezov a preto sme pre Vás ideálnym riešením. Sme profesionálna NONSTOP havarijná služba, ktorá vyrieši Vaše trápenie s upchatým drezom 24 hodín 7 dní v týždni. Disponujeme vysoko kvalitnou a profesionálnou technikou na krtkovanie, ktorá si ľahko poradí aj s tými najťažšími „ucpávačmi“ potrubia. Kvalitné krtkovanie v Trenčianskom kraji Vám 100% pomôže s upchatým kuchynským drezom.

Koľko ma takýto servis bude stáť?

Cena za takúto službu je individuálna, no našim klientom ponúkame bezkonkurenčne nízke ceny za čistenie odpadov. Pýtate sa prečo je tomu tak? Dobré meno v kombinácii s optimalizovanou web stránkou, nepotrebujeme rôzne reklamy, takže takýto úkon si do nášho výkonu započítavať nepotrebujeme a o to je cena pre nášho koncového zákazníka nižšia.

Zdroj: elements.envato.com

One Comment