Skip to main content

Doprajte si aj vy luxusný bazén do záhrady

Bazény s keramickým obkladom možno prirovnať k nádherným umeleckým dielam, ktoré zhmotnia akúkoľvek vašu kreatívnu predstavu a dokonale obohatia akýkoľvek záhradný exteriér. Luxusný bazén do záhrady si môže dopriať každý, kto túži využiť túto stavbu nielen funkčne, ale aj ako atypický dizajnový prvok. Takýto bazén je zároveň dobrou investíciou, pretože zvyšuje hodnotu nehnuteľnosti v prípade jej budúceho prenájmu alebo predaja. K bazénu sa krásne hodí kvalitná drevená pergola a terasa z drevoplastu, ktorá má dlhú životnosť a je takmer bezúdržbová.

Čo vás čaká pri realizácii bazéna s keramickým obkladom? 

Pro stavbe bazéna s keramickým obkladom je však dôležité počítať s trošku dlhším časom na jeho realizáciu a aj samotná stavba je o niečo náročnejšia. Je to tak najmä preto, že si vyžaduje vybudovanie odizolovanej železobetónovej vane z vodostavebného betónu, nanesenie hydroizolačnej stierky a na konci aj 7-dňovú zátopovú skúšku, prostredníctvom ktorej sa testuje nepriepustnosť tejto vane. Až po týchto krokoch prichádza na rad samotná inštalácia keramických obkladov a dokončenia bazéna.

Ak ste sa aj vy rozhodli, že si už v tejto letnej sezóne, doprajete luxusný bazén do záhrady, navštívte stránku: https://www.bazenservis.sk/, kde vám ochotne poriadia skúsení stavební profesionáli zo spoločnosti Bazénservis.


Mohlo by vás zaujímať: Čo robiť keď neodteká odtok v umývadle


Kvalitná drevená pergola na mieru

Drevené pergoly sú krásnym a funkčným riešením pre každý rodinný dom a záhradu a predstavujú taký spojovník medzi interiérom a vonkajším priestorom nehnuteľnosti. Spoločnosť Woodgarden.sk ponúka moderné drevené pergoly z kvalitných materiálov a nadčasovým dizajnom, ktoré vás ochránia pred silným slnkom aj dažďom. Kvalitná drevená pergola je vytvorená z BSH Asi hranolov najvyššej pohľadovej kvality a opracovaná na CNC strojoch. Vďaka tomuto postupu a použitým technológiám je celá konštrukcia bez viditeľných spojov a skrutiek. Pergola má v praxi viacero praktických využití, a to napríklad ako prekrytie terasy, ozdobná dekorácia, na ktorej rastie napríklad vinič, prístrešok alebo aj ako ochrana pre vaše vozidlo. 

Terasa z drevoplastu s dlhou životnosťou

WPC terasa z drevoplastu je šikovným riešením pre všetkých, ktorí hľadajú terasu s dlhou životnosťou a minimálnou nutnosťou údržby. WPC terasové dosky možno použiť na akúkoľvek exteriérovú terasu, pričom tento materiál pozostáva zo zmesi dreva (60 %) a PE (5 %). Vďaka uvedenému pomeru sú WPC terasy vysoko odolné voči nepriaznivým poveternostným podmienkam, ako aj iným mechanickým poškodeniam. Dizajn takejto terasy je na nerozoznanie od skutočného dreva a vďaka svojím vlastnostiam ich zákazníci používajú aj na balkóny, lodžie, do záhrad, ale aj ku bazénom.  Viac na https://www.wpcterasa.sk/


Zdroj: elements.envato.com