Skip to main content

V zdravom tele sa cítime skvele, čo sa následne odráža aj vo všetkých našich životných oblastiach. Žiť aktívny život v zdravom tele do vysokého veku už nie je žiadnou výnimkou. Rozhodnutie aj reálne kroky máme plne vo vlastnej réžii. Sme scenáristami a hercami v našom vlastnom filme s názvom „Život“. Kedykoľvek sa môžeme rozhodnúť, že niektorú scénu z neho jednoducho prepíšeme tak, ako nám to v súčasnosti najviac vyhovuje.

Webový portál DO Pilates ONLINE má pre vás pripravených množstvo vynikajúcich cvičebných videí a programov, ktoré vám pomôžu dostať sa do požadovanej telesnej formy a pravidelne si precvičiť vaše úžasné telá. Ľudské telo je jeden obrovský zázrak, za ktorý môžeme byť vďační každý deň. Aby však riadne fungovalo, je potrebné sa oň dobre starať a dopriať mu dostatok pohybu a správnej výživy.

Zacvičte si s nami pilates online

pilates online

Naša webová stránka ponúka záujemcom unikátnu kombináciu cvičebných videí zameraných na cvičenie pilates, tvárovej jogy, cvičenia na reformeroch, rôzne motivačné výzvy a cvičebné plány. Taktiež ponúka živé vstupy a fit tipy, ktoré vám pomôžu k silnejšiemu, pevnejšiemu a pružnejšiemu telu. Každé cvičenie je jedinečné a môžete si vyberať z viac ako dostupných 100 pilates a fyzio videí. Pre členov klubu máme pripravené rôzne zaujímavé výhody vrátane špeciálnych programov a profesionálnych živých vstupov.

Cvičenie z pohodlia domova alebo kancelárie s odborníkmi

V rámci nášho cvičebného programu garantujeme všetkým účastníkom odborný dozor a kvalitnú inštruktáž zabezpečenú kvalifikovanými inštruktormi a fyzioterapeutmi. Cviky sú detailne vysvetlené tak, aby si ich mohol cvičiaci správne osvojiť a cvičenie bolo pre neho bezpečné.

Videoportál pravidelne dopĺňame o nové videá a blogové príspevky na rôzne aktuálne témy. Keď sa staráme o naše telo, stará sa ono o nás a nosí nás svetom s ľahkosťou a radosťou. Sme nadšenci pilatesu a fyzioterapie a tešíme sa, že aj prostredníctvom portálu DO pilates ONLINE môžeme pokračovať v poslaní J. H. Pilatesa. Pridajte sa k nám a staňte sa aj vy súčasťou našej cvičebnej komunity.

Ďakujeme vám za váš záujem a tešíme sa na stretnutie s každým z vás!


Zdroj: https://do-pilates.com/, https://pixabay.com/