Skip to main content

Ak ste používateľom Instagramu, je veľká pravdepodobnosť, že to nie je jediná sociálna sieť, ktorú využívate. Aplikácia umožňuje veľmi jednoducho odoslať váš príspevok do niekoľkých ďalších sociálnych sietí – vrátane Facebooku (ktorý Instagram vlastní).

Tu je postup, ako to urobiť prostredníctvom aplikácie pre iPhone (aplikácia pre Android je veľmi podobná):

1. Prepojte svoje sociálne siete

Ak chcete zdielať fotografie z Instagramu na iných sociálnych sieťach, musíte tieto kontá prepojiť.

  • Na domovskej obrazovke Instagramu ťuknite na ikonu svojho profilu a potom na ikonu ponuky v pravom hornom rohu.
  • Vyberte položku Nastavenia > Konto > Zdieľanie s inými aplikáciami
  • Vyberte konto, ktoré chcete prepojiť a zadajte svoje prihlasovacie údaje. Môžete prepojiť niekoľko sietí vrátane Facebook, Twitter a Tumblr. (Ak sa prepájate so sieťou Facebook, aplikácia už môže mať informácie k vášmu kontu, pretože, ako sme už spomenuli, Facebook aj Instagram sú súčasťou tej istej spoločnosti.)

2. Zverejnite svoju fotografiu na Instagrame a iných sociálnych sieťach

Teraz môžete nastaviť, aby sa po pridaní fotografie na Instagram pridala aj na iné účty sociálnych sietí.

  • V aplikácii Intagram vybere znak plus v hornej časti obrazovky. Vyberte položku Post a potom vyberte obrázok, ktorý chcete zdielať (alebo zhotovte novú fotografiu). Ťuknite na položku Ďalej.
  • Na fotografiu použite ľubovoľné filtre a úpravy. Ťuknite na položku Ďalej.
  • Na poslednej obrazovke pred zverejnením fotografie máte možnosť napísať popisok, označiť ľudí a pridať miesto. Zobrazí sa aj zoznam aktuálnych hlavných služieb sociálnych médií – Facebook, Twitter a Tumbler – spolu s ďalšími, ktoré ste prepojili so svojím Instagram účtom.
  • Prepnite na všetky sociálne siete, do ktorých chcete fotografiu zverejniť. Ak ste danú sieť ešte nepripojili, v tomto okamihu budete vyzvaní, aby ste to urobili.
  • Ak vyberiete možnosť Rozšírené nastavenia (ktorá sa nachádza hneď za zoznamom služieb sociálnych médií), môžete nastaviť, aby sa vaše fotografie a videá automaticky zdieľali na Facebook.
Summary
Article Name
Využi Instagram na zdieľanie s inými sociálnymi sieťami
Description
Instagram umožňuje jednoduché zdieľanie fotografií v iných sociálnych sieťach vrátane Facebooku, Twitteru a Tumblru. Stačí si prepojiť vaše kontá v nastaveniach Instagramu a zverejniť svoju fotografiu ako zvyčajne.
Author
Publisher Name
uploading.sk
Publisher Logo