Skip to main content

VÚB prechádza na modernú bankovú aplikáciu: Pozor na podvodníkov!

Čauko, priatelia digitálneho bankovníctva! Pre všetkých, ktorí používajú služby VÚB banky, máme jednu dôležitú novinku. Banka sa totiž chystá prejsť na novú a modernú aplikáciu, ktorá prinesie viacero výhod pre jej klientov. No ako to obvykle býva, takáto zmena môže pritiahnuť aj nechcenú pozornosť podvodníkov. Takže dávajte si pozor!

Postupný prechod na inovovanú aplikáciu VÚB

VÚB banka informuje, že modernizácia bankovej aplikácie je už na obzore. Klienti môžu očakávať zlepšený používateľský zážitok, nové funkcionality a lepšiu bezpečnosť. Všetko toto zbalené v elegantnom a intuitívnom dizajne. Ale než sa pustíte do používania, je dobré vedieť niekoľko detailov o prechode.

Čo je potrebné urobiť pre migráciu na novú aplikáciu?

Migrácia na novú aplikáciu bude prebiehať postupne a banka bude klientov informovať o potrebných krokoch. V prvej fáze môžu niektorí klienti dostať pozvánky na vyskúšanie novej aplikácie. Dôležité je, aby ste všetky informácie a inštrukcie prijímali výlučne z oficiálnych kanálov VÚB banky.

Vyhnite sa podvodníkom: Nezdieľajte citlivé informácie

S akýmikoľvek veľkými zmenami v technologických službách, vždy existuje riziko, že podvodníci sa pokúsia zneužiť situáciu. Nezabudnite nikdy nezdieľať svoje prihlasovacie údaje, PIN kódy alebo iné citlivé informácie. Ak si nie ste istí, že komunikácia pochádza od banky, radšej zavolajte na zákaznícke centrum a overte si ju.

Plynulý prechod bez stresov

Cieľom VÚB banky je urobiť prechod na novú aplikáciu čo najplynulejším. Našťastie, banka má v pláne poskytovať podporu počas celého procesu. Preto ak narazíte na akékoľvek problémy alebo máte otázky, kontaktujte zákaznícku podporu, ktorá je tu práve pre vás.

Tešte sa na nové funkcie a lepší zážitok

Nová aplikácia prináša nielen vizuálny lifting, ale aj rôzne nové funkcie, ktoré sľubujú skvelý zážitok pri správe vašich financií. Preto, aj keď zmeny môžu byť niekedy trochu nepríjemné, nezabudnite, že výsledkom bude ešte pohodlnejšie a efektívnejšie bankové prostredie.

Držte krok s dobou v bezpečí

V ére digitálneho bankovníctva je dôležité nezostať pozadu a využívať novinky, ktoré nám technológia prináša. S novou aplikáciou VÚB banky udržíte krok s dobou a to všetko za zachovania najvyšších štandardov bezpečnosti. Pripravte sa na zmenu a nechajte si od banky poradiť ako na to – bezpečne a s dôverou v lepšie služby.