Skip to main content

Preklad článku z The Verge:

Valve Steam Deck: Cena, dátum vydania a OLED displej

Úvod

V tomto článku sa dozviete viac o Valve Steam Deck, jeho cene, dátume vydania a OLED displeji. Preskúmajte túto správu a zistite viac o tom, ako táto prenosná herná konzola od spoločnosti Valve prichádza so špičkovými funkciami a ponúka zábavu na cestách.

Cena a dátum vydania

Valve Steam Deck má stanovenú cenu a dátum vydania. Táto prenosná herná konzola bude dostupná za cenou, ktorá zabezpečuje atraktívne možnosti pre hráčov. Dátum vydania je naplánovaný na vydanie v budúcom roku. Hráči sa môžu tešiť na možnosť vlastniť túto konzolu a skúsiť si jej výkonné herné schopnosti.

OLED displej

Valve Steam Deck je vybavený OLED displejom, ktorý ponúka výrazné farby a kontrast. Tento typ displeja prináša pôsobivú vizuálnu kvalitu a zlepšuje herný zážitok na prenosnej konzole. S vysokým rozlíšením a odozvou je OLED displej významným prvkom tejto novinky od Valvu.

Záver

Valve Steam Deck s cenou, dátumom vydania a OLED displejom predstavuje zábavnú prenosnú hernú konzolu pre hráčov. Sledujte novinky o Steam Decku a ostaňte informovaní o jeho dostupnosti na trhu a možnostiach nákupu. Vyberte si túto konzolu a užite si výkonné herné zážitky kedykoľvek a kdekoľvek.