Skip to main content

Preklad článku z The Verge:

Valve predstavuje Steam Deck: Herný prenosný počítač

Úvod

V tomto článku sa dozviete viac o novom hernom prenosnom počítači s názvom Steam Deck od spoločnosti Valve. Preskúmajte túto správu a zistite viac o tomto výkonném zariadení, ktoré kombinuje mobilnosť s hraním na PC.

Herná prenosná platforma

Steam Deck, nový herný prenosný počítač od spoločnosti Valve, umožňuje hráčom vychutnať si ich obľúbené PC hry na cestách. Toto zariadenie kombinuje výkonný hardvér s jednoduchým ovládaním a dotykovým displejom, čo poskytuje mobilnú hernú skúsenosť bez kompromisov.

Špecifikácie a funkcie

Steam Deck je vybavený vysoko kvalitným hardvérom, ktorý si hráči môžu prispôsobiť svojim potrebám. Obsahuje dotykový 7-palcový displej, výkonný procesor, grafickú kartu a dostatočnú pamäť pre plynulé a kvalitné hranie. Okrem toho má Steam Deck aj zabudovaný ovládač, ktorý umožňuje jednoduché ovládanie hier.

Steam hry a knižnica

Steam Deck ponúka prístup k rozsiahlej knižnici hier z platformy Steam, kde si hráči môžu vybrať zo širokého výberu PC hier. Hráči môžu svoje existujúce hry a profil z platformy Steam synchronizovať so Steam Deck a pokračovať v hraní svojich obľúbených hier na cestách.

Záver

Steam Deck od spoločnosti Valve je novým herným prenosným počítačom, ktorý ponúka výkon a mobilnosť v jednom. S jeho špecifikáciami, funkciami a prístupom k širokej knižnici hier z platformy Steam, tento herný prenosný počítač otvára nové možnosti pre hráčov, ktorí chcú hrať svoje obľúbené PC hry kdekoľvek a kedykoľvek.