Skip to main content

zdravie sa musíme pravidelne starať a v súčasnosti máme na to k dispozícii množstvo skvelých nástrojov. Šport v akejkoľvek podobe je dôležitým aspektom, ktorý by nemal chýbať v živote každého z nás, ako aj zdravé stravovanie, vďaka ktorému si dokážeme udržať optimálnu váhu. Pre trénerov jogy by sme na tomto mieste radi dali do pozornosti moderný rezervačný systém na jogu, ktorý vám pomôže s organizáciou skupinových cvičení, kurzov a workshopov.

Milovníci ekologických produktov a športových aktivít v exteriéri si zase môžu vyberať spomedzi množstvo kvalitného ekologického oblečenia woderoben, ktoré ponúka outdoor obchod Bratislava.  Pre tých, ktorí sa potrebujú rýchlo dostať do formy, sú tu ako jedna z možností aj paradajkové diétne polievky Nupo, ktoré možno užívať ako náhradu stravy pri snahe schudnúť a udržiavať si želanú váhu. 

Šikovný rezervačný systém na jogu

Online rezervačný systém Calendiari je ideálnym nástrojom pre cvičiteľov jogy. Obsahuje množstvo šikovných funkcií, vďaka ktorým je organizácia kurzov jednoduchšia a firemné procesy prehľadnejšie. Rezervačný systém na jogu umožňuje lektorom alebo organizátorom pridávať lekcie, kurzy, workshopy a vždy sa prispôsobuje konkrétnemu fungovaniu športového centra alebo štúdia. Online rezervácie na https://calendiari.com/sk môžu klienti vykonávať po celý deň a systém ich automaticky upozorní mailom alebo sms správou aj o blížiacom sa termíne cvičenia alebo inej pridanej udalosti. Softvér automaticky upozorňuje aj náhradníkov v prípade, že sa niekto z hodiny odhlási a obsahuje aj množstvo ďalších skvelých funkcií, ktoré možno využívať na propagáciu vášho podnikania. 

Eko outdoor obchod Bratislava a udržateľnosť na prvom mieste

Outdoorové oblečenie, ktoré ponúka outdoor obchod Bratislava svojim zákazníkom, nám pomáha naplno si užívať prírodu a preto je dôležité, aby k nej bolo šetrné. Obchod má v ponuke kvalitné športové značky, ktoré poskytujú nadšencom prírody kvalitné športové vybavenie od výrobcov prevádzkujúcich podnikanie v súlade so životným prostredím a nie na jeho úkor. Takéto zodpovedné podnikanie však zahŕňa aj viac, a to napríklad zodpovedný prístup k zákazníkom, zamestnancom, komunitám a v neposlednom rade k samotnej matke prírode, ktorej sme všetci neoddeliteľnou súčasťou. Ak si chceme jej krásy a dary užívať aj počas mnohých ďalších rokov, musí sa každý z nás zamyslieť nad svojím životným štýlom a jeho dopadom na celok. 


Mohlo by vás zaujímať: Výhody a nevýhody elektrickej kolobežky


Paradajkové diétne polievky a špeciálne vyvinutá diéta Nupo


Paradajkové diétne polievky Nupo sú klinicky vyvinuté ako celková náhrada stravy a pohodlné udržiavanie požadovanej hmotnosti. Počas dňa možno konzumovať 6 porcií, ktoré obsahujú správne množstvo základných živín, vitamínov a minerálov pre riadnu funkcia tela. Náš životný štýl určuje našu celkovú pohodu a zdravotný stav nášho tela aj ducha. Ak sa v tele cítime dobre, naša celková pohoda stúpa a telo je vitálne a zdravé. V tele, ktoré trpí nadváhou, sa väčšinou ani náš duch necíti dobre a je to žiaľ aj živná pôda pre rozvinutie sa množstva rôznych chorôb. Šport a zdravé stravovanie, napríklad to od nupo.com/sk/, ktoré je vyvážené, je základom nášho spokojného a zdravého fungovania. Každý z nás má svoj život vo svojich rukách a veci, s ktorými nie sme spokojní môžeme urobiť kedykoľvek.


Zdroj: elements.envato.com