Skip to main content

Predpremiérový výnos: ‚Hry hladu: Balada o spevavkách a hadoch‘

Precvili až k 5,8 miliónom dolárom v štvrtok

Predstih predstavuje tento víkend familiárnu ponuku ‚Trolls unite'(‚Trolia sa spájajú‘), ktorá v predpremiére vytiahla 1,3 milióna dolárov a horor ‚Thanksgiving‘.

Nechajte hry začať

Predtucha Lionsgate ‚Hry hladu: Balada o spevavkách a hadoch‘ sa doplazila až k 5,8 miliónom dolárov vo štvrtkových predstaveniach v domácom box ofise. sledovania ukazujú, že otvorenie Balady o spevavkách sa otvára v rozmedzí 50 miliónov dolárov, čo by sa považovalo za solídny začiatok vzhľadom na to, že uplynulo viac ako desaťročie od prvého výstrelu hier hladu a osem rokov po štvrtom názve v kľúčovej sérii.

Štyri filmy, ktoré sú založené na dystopických YA románoch Suzanne Collins, vytiahli 2,9 miliardy dolárov na globálnom trhu a upevnili pozíciu Jennifer Lawrence ako jednej z najväčších svetových ženských hviezd. Balada spevaviek je rovnako založená na rovnakej knihe Collins.

Hlavné postavy a tvorcovia

V hlavných úlohách predstihu hrajú Rachel Zegler a Tom Blyth, v ďalších úlohách Peter Dinklage, Jason Schwartzman a Viola Davis. Francis Lawrence, ktorý režíroval posledné štyri filmy Hry hladu, sa vracia do režisérskeho kresla.

Otváranie kin vďaka deň ďakovania

Balada spevaviek začína kiná na deň vďakova dieľa tento víkend spolu s Universal and Illumination’s Trolls sa spájajú a sonickým hororom Thanksgiving, ktorého režíroval Eli Roth.

‚Trolia sa spájajú‘ vytiahli 1,3 milióna dolárov vo štvrtkových predstaveniach.

Dňa 22. Dňa 22. novembra, v stredu, si Apple Original Films and Sony’s Napoleon a Disney Animation’s Wish zabudnú miesto na sviatočnom stole.

Chystá sa viac.

Prihláste sa na denný sumár správ z THR priamo do svojej schránky

Prihláste sa na denný sumár správ z THR priamo do svojej schránky

Zdroj