Skip to main content

Nové laptopy od spoločnosti Samsung by mali byť uvedené budúci mesiac.

Obrázky dvoch pripravovaných notebookov spoločnosti Samsung – Galaxy Book Pro a Galaxy Book Pro 360 – nám poskytli zatiaľ najjasnejší pohľad na tieto dve zariadenia. Na sociálnu sieť Voice ich zverejnil spoľahlivý používateľ Evan Blass, ktorý bežne zverejňuje uniknuté obrázky. Predpokladá, že by laptopy mohli byť uvedené už v apríli.

Zariadenie Galaxy Book Pro by malo byť dostupné v modrej a striebornej farbe a Pro 360 v tmavomodrej a zlatej farbe. Oba laptopy by mali mať dve verzie, jednu s 13- a druhú s 15-palcovým displejom. Blass potvrdil, že Pro 360 bude podporovať stylus Samsung Pen S. Podľa uniknutých obrázkov by mali existovať aj varianty laptopov s numerickou klávesnicou. Vyzerá to tak, že Pro 360 bude mať USB konektor Typ-C, konektor pre slúchadlá a slot pre microSD kartu. Na druhej strane, Pro by mal mať podľa obrázkov konektor Typ-A, konektor pre slúchadla a slot pre microSD kartu.

O laptopoch Samsung Galaxy Book Pro a Galaxy Book Pro 360 vieme už nejaký ten čas

O oboch laptopoch vieme už pár mesiacov, teda odkedy si web SamMobile všimol, že sú od januára registrované v Bluetooth SIG. Vo februári zverejnil web SamMobile a používateľ Twitteru WalkingCat príspevky, vďaka ktorým vieme o viacerých špecifikáciách laptopov.

Zariadenia by mali mať OLED displeje, rozhranie Thunderbolt 4 a voliteľnú podporu LTE. Obsahovať by mali 11. generáciu procesorov Intel a model Galaxy Pro Book s 15-palcovým displejom by mal byť dostupný s grafickou kartou Nvidia MX450. Podľa používateľa Twitteru WalkingCat, zariadenie Galaxy Book Pro vyjde v máji spolu s notebookom Galaxy Book Go s ARM procesorom. 

Laptopy sa zaradia do dlhého zoznamu zariadení, ktoré uviedla spoločnosť Samusung za posledné mesiace. Jedným z nich je aj Samsung Galaxy Chromebook 2, ktorý má procesor Intel a podporuje stylusy.

Titulný obrázok: voice.com, Evan Blass

Summary
Unikli fotografie nových laptopov Samsung Galaxy Pro a Pro 360
Article Name
Unikli fotografie nových laptopov Samsung Galaxy Pro a Pro 360
Description
Obrázky dvoch pripravovaných notebookov spoločnosti Samsung – Galaxy Book Pro a Galaxy Book Pro 360 – nám poskytli zatiaľ najjasnejší pohľad na tieto dve zariadenia.
Author
Publisher Name
uploading.sk
Publisher Logo