Skip to main content

Otvorené nebo pre fanúšikov Skylink: Tri bezplatné kanály v apríli

Ešte viac zábavy bez poplatkov: Skylink rozširuje ponuku

Bežný apríl môže byť pre mnohých daňou zmenami počasia, no pre zákazníkov Skylink to znamená výhradne príjemné prekvapenia. Počas celého mesiaca sa totiž všetci môžu tešiť na trojicu kanálov, ktoré budú k dispozícii úplne bez ďalších poplatkov. To je správa, ktorá by mala potešiť každého priaznivca televízneho vysielania.

Kanály otvorené pre všetkých

Skylink tento mesiac prichádza s lákavou ponukou. Ponúkne totiž možnosť sledovať hneď tri rozličné kanály bez toho, aby ste museli siahnuť hlbšie do vrecka. Tento bonus je dostupný nielen pre existujúcich, ale aj pre nových zákazníkov Skylink, čím si vysielateľ posilňuje svoje postavenie na trhu a zároveň odmeňuje svojich verných divákov.

Aprílová nádielka: Od filmov po dokumenty

Aká je teda konkrétna ponuka? Skylink sa rozhodol zaradiť do bezplatnej ponuky kanály rôznych žánrov – od filmových cez dokumentárne po športové. To znamená, že fanúšikovia rôznych druhov obsahu si prídu na svoje. Stačí len naladiť správnu staniciu a vychutnať si aprílové televízne večery plné kvalitného obsahu.

Využite ponuku naplno: Ako na to

Chcete využiť akciu Skylink v apríli? Stačí sa pozrieť na programový sprievodca alebo webovú stránku operátora, kde nájdete presný prehľad, ktoré kanály sú zapojené do tejto promo akcie. Získate tak prístup k širokej škále programov, ktoré možno bežne nie sú súčasťou vášho balíka.

Záver: Nechajte sa rozmaznávať Skylinkom

Skylink vie, ako rozmaznávať svojich zákazníkov – a aprílová ponuka je toho dôkazom. Nech už máte akúkoľvek preferenciu, isté je, že tento apríl bude v znamení dobrého televízneho obsahu, a to vďaka štedrosti Skylink. Užite si rozšírenú bezplatnú ponuku a nezabudnite ju vyzdvihnúť v kruhu rodiny a priateľov – veď dobré správy sa majú šíriť!