Skip to main content

Prvý pohľad na pokračovanie ‚Po živote‘ v teaseri ‚Ghostbusters‘

Paul Rudd, Finn Wolfhard a Mckenna Grace sa vracajú v pokračovaní režírovanom Gilom Kenanom, časťou franšízy Sony.

Niečo čudné je v prvom traileri na nadchádzajúce pokračovanie Ghostbusters: Afterlife. Sony v stredu uvoľnilo zábery na film, ktorý sľubuje výraznú prítomnosť ikonickej hasičskej stanice franchisy a je naplánovaný na kinopremiéru 29. marca 2024. Pokračovanie filmu Ghostbusters: Afterlife z roku 2021, ktoré sérii opäť oživilo, režíruje Gil Kenan.

Kto sa vracia a kto prichádza

Paul Rudd, Finn Wolfhard, Mckenna Grace, Carrie Coon, Logan Kim a Celeste O’Connor si zopakujú svoje úlohy z predchádzajúceho filmu. Pridávajú sa k nim nováčikovia franšízy Kumail Nanjiani, Patton Oswalt, James Acaster a Emily Alyn
Lind.

Kenan (A Boy Called Christmas) režíroval pokračovanie Afterlife podľa scenára, ktorý spolu napísal s Reitmanom. Film produkujú Jason Blumenfeld a Reitman, zatiaľ čo Kenan a JoAnn Perritano pôsobia ako výkonní producenti.

Prvý film franšízy bez Ivana Reitmana

Tento nový projekt je prvým v franšíze bez účasti Ivana Reitmana, ktorý zomrel v roku 2022. Tento filmár režíroval pôvodný Ghostbusters, ktorý sa po svojom vydaní v roku 1984 stal senzáciou, ako aj jeho následné pokračovanie a produkoval neskoršie filmy v franšíze, vrátane Afterlife, ktorý režíroval jeho syn.

Sony na CinemaConu naznačilo pokračovanie Afterlife so zábermi, kde Grace, Wolfhard, Rudd a Coon nosia uniformy Ghostbusters a bývajú spolu v hasičskej stanici v New York City.

V Afterlife sa objavili aj hviezdy pôvodnej franchisy Bill Murray, Dan Aykroyd a Ernie Hudson. Hudson už skôr tento rok naznačil, že sa všetci vrátia, rovnako ako Annie Potts, ich spoluhráčka v pôvodnom filme a Ghostbusters II z roku 1989.

„Je skvelé byť späť s Danny a Bill a Annie Potts a novým obsadením,“ povedal Hudson v rozhovore pre YouTube. „Uplynulo 40 rokov – cíti to ako rodina“.

Zdroj

Zdroj:hollywoodreporter.com.