Skip to main content

„`html
Twisters: Trailer sa objavuje počas Super Bowl s účinkovaním Glena Powella a Daisy Edgar-Jonesovej

Lee Isaac Chung režíruje pokračovanie filmu Twisters po úspešnom filme ‚Twister‘ z roku 1996 s Helen Hunt a Billom Paxtonom

Prvý trailer na samostatné pokračovanie filmu Twisters, ktoré sa objavilo počas Super Bowl LVIII, stavia Glena Powella, Daisy Edgar-Jonesovú a Anthonyho Ramosa do stredu meteorologického nebezpečenstva.

Akčný film Lee Isaaca Chunga prichádza do kín 19. júla pod hlavičkou Universal Pictures. Ide o pokračovanie filmu režiséra Jana de Bonta z milovanej minulosti roku 1996 Twister, v ktorom Helen Hunt a Bill Paxton hrali dvojicu storm chaserov, ktorí riskujú osud pri snahe vyvinúť nový systém varovania pred počasím.

Vo filme Twisters účinkujú aj Kiernan Shipka, David Corenswet, Sasha Lane, Maura Tierney, Katy O’Brian, Brandon Perea, Daryl McCormack, Harry Hadden-Paton, Nik Dodani a Tunde Adebimpe.

Chung (Minari) režíruje podľa scenára Marka L. Smitha, ktorý je založený na postavách vymyslených Michaelom Crichtonom a Anne-Marie Martinom, autormi pôvodného filmu z roku 1996. Výkonnými producentmi filmu Twisters sú Patrick Crowley, Kathleen Kennedy, Frank Marshall a Steven Spielberg.

Počas produkcie filmu minulý rok McCormack povedal The Hollywood Reporter, že bol „absolútne vystrašený“ pôvodným Twisterom, keď ho videl vo mladom veku. Vysvetlil tiež, prečo je Chung vhodným režisérom na opätovnú návštevu sveta prvého filmu.

„Keď som počul, že robia remake, pomyslel som si, ‘O môj Bože, to je veľký tlak, pretože ten prvý bol taký úspešný,’“ povedal McCormack vtedy. „Ale myslím, že Lee Isaac Chung je veľmi zaujímavou voľbou, pretože je to veľmi citlivý režisér. Nedokážem si predstaviť, ako by mohol natočiť takýto film a nevniesť do neho intimitu, takže toto sa mi veľmi páči.“„`