Skip to main content

Hľadáte si diskrétne miesto pre tie najintímnejšie chvíľky s vašou polovičkou? My ho pre vás máme pripravené v pokojnej lokalite mestskej časti Bratislava Ružinov. Užívajte si maximálne pohodlie v našich útulných a moderne zariadených izbách so 100% zárukou diskrétnosti. Poďte s nami na virtuálnu prehliadku a zistite v čom spočívajú výhody hodinového hotela.  

Hodinový hotel je ideálnym miestom nielen pre milenecké páry

Máte ako milenecký pár pocit, že nemáte dostatok priestoru, kde sa môžete venovať jeden druhému? Máte záujem ako pár vyskúšať niečo celkom nové a okoreniť svoj milenecký život? Pre všetky tieto páry je potom hodinový hotel ideálnym riešením. O nič sa nemusíte starať, stačí len prísť a my pre vás máme pripravenú útulne zariadenú izbu s nadštandardným vybavením. 

Hodinový hotel Bratislava však nie je iba miestom pre milenecké páry. Využiť ho môžu aj dlhoroční manželia, ktorí si chcú spestriť svoj intímny život. 

Hodinový hotel v Bratislave s tým najvyšším štandardom

Sme tu pre vás nielen v noci ale aj cez deň. Izby v našom hodinovom hoteli sú pre vaše intímne chvíľky dostupné non-stop. Sú útulne zariadené tak, aby vám zabezpečili maximálne pohodlie a dostatok priestoru. Okrem toho pre vás v hodinovom hoteli máme pripravený aj pestrý výber alkoholických a nealkoholických nápojov. 

O vašej návšteve hodinového hotela pritom vôbec nikto nebude vedieť. Všetko máme zariadené tak, aby sme vám zabezpečili 100% diskrétnosť. Náš hodinový hotel sa nachádza v Bratislave – mestskej časti Ružinov s vynikajúcou dostupnosťou autom. Napriek svojej vynikajúcej dostupnosti je táto lokalita pokojná a veľmi bezpečná. 

Hodinový hotel v Bratislave za dostupnú cenu

Popri vysokom štandarde si udržiavame veľmi dostupné ceny. Pre stálych klientov nášho hodinového hotela máme navyše pripravené rôzne ďalšie výhody. Využite hodinový hotel ako hniezdočko lásky, ktoré je pre vás vždy pripravené.