Skip to main content

Kartová hra Black Jack má pomerne jednoduché pravidlá a u hráčov sa preto teší pomerne veľkej obľube. Táto hra býva niekedy označovaná aj ako 21 a možno ju hrať online alebo v kasíne, kde je protihráčom krupier. Ak vás hra zaujala, v článku prinášame niektoré tipy Black Jack, ktoré môžu zvýšiť šance na úspech.  

Počítanie ako najstaršia stratégia

Skúsení hráči majú v talóne rôzne tipy a triky, ktoré celú hru ešte viac zatraktívňujú. Herný štýl každého hráča je iný a preto neexistuje univerzálny návod, ktoré zaručí úspech a pozitívne výsledky. Medzi najstaršie stratégie patrí počítanie kariet, pričom je dôležité dokázať udržať pozornosť a nenechať sa rušiť okolitými vplyvmi. Táto úloha je možno najťažším prvkom celej stratégie, ktorá sa však tiež dá trénovať. 

black jack hra

Mohlo by vás zaujímať: Hrajte VR počítačové hry na headsete Oculus Quest 2 bezdrôtovo


Black Jack baví

Black Jack je jednoduchá hra, ktorá hráčov baví. Používa sa na ňu 52-kusový balíček francúzskych kariet a v kasíne sa hrá väčšinou so šiestimi baličkami, ktoré sa pravidelne obmieňajú. Princíp hry spočíva v tom, že hráč sa snaží čo najviac priblížiť k číslu 21 a pritom dosiahnuť väčší súčet bodov, ako má krupier. Jedným z tipov skúsených hráčov je dôležité všímať si, aké karty už boli rozdané a správne načasovanie, kedy zariskovať. 


Viac tipov a iných zaujímavostí nájdete aj na webovom portáli Okasine.sk.

sucet kariet black jack

Foto: elements.envato.com