Skip to main content‚The Marvels‘ preberá Las Vegas Sphere (exkluzívne)

Ak sa dnes večer nezúčastníte premiéry filmu The Marvels v Las Vegas, Goose – mačkovite vonkajšia bytosť, ktorá sa objavila v Captain Marvel a vrátila sa v The Marvels – bude vyčnievať nad mestským panorámou na exteriéri nedávno otvorenej sféry. Táto reklama je spoluprácou medzi softvérovým vývojárom Autodesk a Marvel a začína sa Goose vo svojej mačacej forme, skôr než sa pretransformuje so svojimi detailnými chapadlami plne na obdiv. Prichádza pred uvedením The Marvels do kín 10. novembra.

Sféra, najnovšie zábavisko v Las Vegas,

se pýši exteriérom potiahnutým rekordnými 580 000 štvorcovými stôp 16K LED displejom, zatiaľ čo jej interiér obsahuje rekordný 160 000 štvorcových stôp 16K LED displej. Promo Autodesk / Marvel vytvorilo vizuálne efekty štúdio The Mill, ktoré použilo softvér Autodesk Maya 3D (ktorý široko používajú spoločnosti pre vizuálne efekty) na návrh, osvetlenie, rigging a animáciu postavy Goose. Bol renderovaný pomocou softvéru Autodesk Arnold.

Spolupráca s Autodeskom na aktivácii The Marvels bola úžasným zážitkom,

hovorí Jocelyn Birsch, riaditeľka skúseností v The Mill, ktorá vytvorila aj vizuálnu koláž, ktorá sa počas aktuálneho pobytu U2 v sfére hrá cez vybrané filmové klipy Elvisa Presleya.

Od svojho otvorenia koncom septembra predstavila Sphere dve predstavenia:

Ubytovanie U2 U2:UV Achtung Baby Live at Sphere a film Postcard from Earth od Darrena Aronofskyho.

Nová reklama je naplánovaná na obdobie do 13. novembra na začiatok Autodesk University,

ročného stretnutia zákazníkov v oblasti dizajnu a tvorby obsahu softvérový vývojár bude konané v Las Vegas.

Zdroj:https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-news/marvels-las-vegas-sphere-autodesk-1235637910/