Skip to main content

Sušiče rúk sa rýchlo stali bežnou súčasťou na toaletách v nákupných centrách, reštauráciách, hoteloch a ďalších prevádzkach. Vedeli ste, prečo sú práve sušiče rúk také obľúbené? Nielenže ide o ekologické a hygienické riešenie, ale majiteľom prevádzok dokážu ročne ušetriť množstvo peňazí. Ak sušiče rúk na toaletách vo vašej prevádzke ešte nepoužívate, mali by ste to rýchlo zmeniť, zistite prečo.

Moderné sušiče rúk sa za uplynulé roky postarali o ušetrenie obrovského množstva papiera a tiež o to, že návštevníci dosiahli vysušenie rúk rýchlo a bez toho, aby po sebe zanechali neporiadok. Sú to práve sušiče rúk, ktoré výraznou mierou prispievajú k poriadku na toaletách, šetreniu prírodných zdrojov a v neposlednom rade aj k šetreniu peňaženky majiteľa. Zamerali sme sa na to, ako môžete vďaka sušičom rúk pomôcť životnému prostrediu a taktiež svojmu rozpočtu.

Sušiče rúk sú nevyhnutnosťou pre každú modernú prevádzku

Zjednodušene môžeme uviesť, že čím viac návštevníkov máte, tým viac vám sušiče rúk ušetria. Profesionálne sušiče rúk EcoStep sú ekologickým riešením, keďže už vďaka nim nebudete musieť využívať papierové utierky. Napriek tomu, že sa môžu pochváliť vysokým výkonom, vďaka ktorému sa o vysušenie rúk postarajú už v priebehu sekúnd, sú vybavené energeticky úsporným motorom. V porovnaní s bežnými sušičmi rúk sú EcoStep sušiče až o 90 % úspornejšie.

sušiče rúk skladom

Mnohých majiteľov prevádzok zaujíma, ako by mohli ušetriť ešte viac. Sušiče rúk vám to umožnia hneď vo viacerých smeroch. Nielenže ušetríte na nákupe papierových utierok, ale zároveň vám odpadnú starosti s ich skladovaním, vymieňaním. Prevádzka sušičov rúk EcoStep je úplne bezúdržbová. Pomôžu vám tiež efektívnejšie udržiavať poriadok na toaletách.

Sušiče rúk EcoStep skladom

susice ruk skladomUvedomujeme si, aké problémy musia dnes riešiť majitelia prevádzok a preto sme všetko čo najviac zjednodušili. Máme sušiče rúk skladom, aby ste na dodanie nemuseli čakať dlhé týždne. Rovnako tak k nim ponúkame nadštandardnú 5-ročnú, resp. 7-ročnú záruku a garanciu expresného servisu.