Skip to main content

Striebro patrí medzi ušľachtilé kovy s množstvom pozitívnych vlastností. Vďaka nim si našiel uplatnenie v rôznych priemyselných odvetviach a nechýba ani v oblasti módy a krásy. Striebro sa vyznačuje vynikajúcou elektrickou a tepelnou vodivosťou a často sa používa aj ako súčasť iných zliatin. Je ideálne napríklad na použitie v elektronickom priemysle a v šperkárstve.

Zaujímavosť: Striebro je drahým kovom a jeho výskyt v zemskej kôre je vzácny. Predpokladá sa, že vo vesmíre pripadá na jeden atóm striebra približne bilión atómov vodíka. V prírode sa vyskytuje v zlúčeninách, pričom skoro vždy je striebro prímesou v rýdzom prírodnom zlate.

Strieborné náramky na podporu sebalásky

Ľudia si rôznymi formami zdobili svoje telá, odkedy existuje samotné ľudstvo. Zmysel pre skutočnú krásu sa na tomto mieste snúbi s vďačnosťou za všetko v nás a okolo nás a tieto pocity majú v sebe vysokú vibráciu lásky. Sebaláska je základom šťastného, spokojného a harmonického života. Keď dokážeme rešpektovať naše vlastné potreby, plniť si naše sny, robiť v živote to, čo nás baví a vytvárať pritom hodnoty, ktoré zastávame, pestovať láskyplné vzťahy založené na vzájomnej úcte, rešpekte, pochopení a neposudzovaní, je to správna cesta aj samotný cieľ.

V našej ponuke máme aj nádherné strieborné náramky, ktorými si môžete urobiť radosť, prípadne potešiť niekoho iného, koho máte radi a na kom vám záleží. Kruh je symbolom nikdy sa nekončiaceho života a neustálej expanzie vesmíru do všetkých smerov. Strieborné náramky tak okrem klasickej ozdoby reprezentujú aj ženskú energiu, večnosť a silu ducha. Sú nádherným symbolom jednoty, ku ktorej smeruje každý z nás najprv vo svojom vnútri a neskôr aj smerom navonok spolu s ostatnými.

Strieborné náramky na ruku z našej ponuky môžete nosiť v bežné dni a sú aj nádherným doplnkom aj pre špeciálne udalosti, na ktorých podporia vašu osobnosť, ktorá vyžaruje radosť a lásku.

Ďakujeme vám za prečítanie týchto riadkov a tešíme sa, že nakupujete v našom internetovom obchode.


Zdroj: naj-sperk.sk, pixabay.com

Summary
Strieborné náramky na každý deň
Article Name
Strieborné náramky na každý deň
Description
Strieborné náramky na ruku z našej ponuky môžete nosiť v bežné dni
Author
Publisher Name
uploading.sk