Skip to main content

Neprekvapivo Čierny piatok a Kybernetické pondelok priniesli lavínu zliav na Xbox Series X, PlayStation 5 a všetky tri verzie herných konzol Nintendo Switch. Niektoré z týchto ponúk už vyprchali — spill one out za ponuku Xbox Series X za 349 dolárov, ktorú sme videli minulý týždeň — ale objavilo sa niekoľko nových. Vezmite si súčasnú promo akciu GameStopu na Nintendo Switch OLED balíček inšpirovaný hrou Smash Bros., ktorej cena klesla na vynikajúci balíček konzoly za 324,99 dolárov (25 dolárov zľava), ak kupujete v obchode alebo si tovar objednáte online a vyzdihnete si ho v obchode.

Súvisiace
Nintendo pripravuje hraný film Zelda
Teraz si môžete postaviť vlastný úžasný Game Boy Mini Camera
Veľký rok Nintenda je o viac ako len o hry

Hoci nie je taký elegantný ako predchádzajúci Switch s témou Super Smash Bros., najnovší sviatočný balíček od Nintenda to vynahradí skvelou hodnotou (zvlášť za tú cenu). Obsahuje Nintendo Switch OLED a pár sivých Joy-Conov s ikonickým logom hry, ako aj trojmesačné predplatné služby Nintendo Switch Online a kód na stiahnutie digitálnej kópie hry Super Smash Bros. Ultimate. Balíček je dobrý obchod aj pri plnej cene, vzhľadom na to, že sa najnovší titul Smash Bros. zriedka predáva za menej ako 50 dolárov a pokročilá konzola od Nintenda zvyčajne stojí samostatne 349 dolárov, čo robí pokračujúcu zľavu v kamenných predajniach od GameStopu o to príťažlivejšou.

Nintendo Switch OLED Super Smash Bros. Ultimate Bundle
$325$3497% zľava

Tento balíček Nintendo Switch OLED prichádza s konzolou Switch OLED spolu s digitálnou kópiou hry Super Smash Bros. Ultimate a trojmesačným predplatným služby Nintendo Switch Online pre jednotlivcov.

$325 V GAMESTOPu
$349 NA AMAZONe
$349 VO WALMARTE

Všeobecne povedané, považujeme Tile trackery za najlepšie Bluetooth lokalizátory pre používateľov Androidu, hlavne pretože sú dostupné v rôznych tvaroch a dokážu takmer všetko, čo dokážu Apple AirTags. Avšak Samsung Galaxy SmartTag2 zostáva výbornou alternatívou pre používateľov zariadení Samsung Galaxy, aktuálne dostupným v čiernej farbe za historicky najnižších 19,99 dolárov (10 dolárov zľava) na Amazone.

Súvisiace
Čakanie na ďalšiu verziu AirTags môže trvať dlho
Google odkladá svoje vylepšené, rozšírenejšie Find My Device sieť

Podobne ako iné lokalizačné trackery, Samsungov SmartTag druhej generácie vám umožňuje sledovať svoje kľúče, tašky alebo akýkoľvek predmet, na ktorom vám záleží. Nový model má robustnejší hodnotenie IP67, hrdo hlási užívateľom vymeniteľnú batériu, ktorá vydrží až 700 dní, a umožňuje vám vstúpiť do siete Galaxy Find, ktorá funguje podobne ako sieť Find My od Apple. Navyše má aj väčší otvor na kľúčový krúžok ako predtým a aspoň pre používateľov Samsungu vylepšený Compass View a celkový zážitok z aplikácie. Táto posledná vám umožňuje využívať zobrazenie na celej obrazovke a svieži rozhranie spolu s novou skratkou, ktorá uľahčuje nájdenie vašich SmartTagov.

Samsung Galaxy SmartTag2
$20$3033% zľava

Najnovší lokalizačný tracker od Samsungu sa chváli lepšou životnosťou batérie, sledovaním s ultraširokopásmovou technológiou a niekoľkými špecifickými funkciami pre používateľov telefónov Galaxy.

$20 NA AMAZONe
$30 V BEST BUY
Viac ponúk, zliav a spôsobov, ako ušetriť
Sonos Roam je stále dostupný od Best Buy a Sonos za 134 dolárov, čo je zľava 45 dolárov, ktorú zriedka vidíme mimo sviatkov. Tento malý reproduktor je skvelou voľbou, ak chcete prenosný reproduktor Bluetooth a Wi-Fi, ktorý podporuje aj Alexu, Google Assistant a AirPlay 2 od Apple, nehovoriac o kompatibilite so zvyškom ekosystému Sonos. Prečítajte si našu recenziu.
Ak ste nikdy predtým nepoužívali Calm, aktuálne sa môžete prihlásiť na 12-mesačné Premium predplatné za iba 35 dolárov (50 percent zľava) vďaka pokračujúcej promo akcii Čierny piatok od spoločnosti. Aplikácia na meditáciu je hlavnou položkou v mnohých našich darčekových sprievodcoch, ktorá ponúka poklad ambientnej hudby, príbehov na dobrú noc a riadených meditácií zahŕňajúcich spánok, stres a ďalšie témy, ktoré sú tak veľmi aktuálne počas sviatkov.
Walmart ponúka kredit 50 dolárov na Meta Quest obchod, keď si kúpite 128GB Meta Quest 2 za 249 dolárov (50 dolárov zľava). Aktuálna promo akcia nie je taká dobrá ako posledná ponuka Čierny piatok, ktorá vám vybrala darčekovú kartu za 50 dolárov na Amazone a ďalších predajcoch; je to však pevný obchod, ak hľadáte vstupnú VR slúchadlovú súpravu, ktorá zvládne všetky rovnaké hry ako novší Meta Quest 3, hoci s nižšími špecifikáciami. Prečítajte si našu recenziu.
Môžete získať odomknutý Google Pixel 8 so 256GB pamäťou za iba 531 dolárov (228 dolárov zľava) v Best Buy, čo je doteraz najnižšia cena, akú sme videli na vylepšenú konfiguráciu. Stratíte niekoľko high-end funkcií, ak dáte prednosť základnému modelu pred modelom 8 Pro, ale stále dostanete vynikajúci telefón s Androidom, ktorý má dobré základy s 6,2-palcovým OLED displejom, skvelým výkonom a až siedmimi rokmi aktualizácií operačného systému. Prečítajte si našu recenziu.
Slúchadlá na potlačenie hluku od Bose 700 sú aktuálne v predaji za 279 dolárov (100 dolárov zľava) v Best Buy, čo je takmer najnižšia cena, akú sme videli počas Čierneho piatku. Nedávno boli nahradené novšími QuietComfort Ultra slúchadlami, ale predchádzajúca generácia 700 stále ponúka solídny komfort, kvalitné hovory a veľa čo si v tejto cene zamilovať. Prečítajte si našu recenziu.
Verge Deals

/ Prihláste sa na Verge Deals a získate ponuky na produkty, ktoré sme testovali, zaslané denne do vašej schránky.

Email (vyžadovaný)
PRIHLÁSTE SA
Odoslaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Pravidlami a Oznámením o ochrane súkromia. Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA a Pravidlami ochrany súkromia a Podmienkami služby Googlu sa vzťahujú.