Skip to main content

Searchlight tvorí komédiodrámu „Rental Family“ spoločne s režisérom Hikari z filmovej snímky „Beef“ (exkluzívne)

V konkurenčnom prostredí získala spoločnosť Searchlight Pictures práva na komédiodrámu Rental Family, ktorú bude režírovať režisér filmu Beef – Hikari. Hikari tiež spolu napísal scenár so Stephenom Blahutom na tento filmový projekt, ktorý bude produkovaný Eddie Vaismanom a Juliu Lebedev spoločnosti Sight Unseen. Táto spoločnosť má na svojom konte filmy ako Bad Education. Hikari, ktorý film vyvíja od roku 2019, taktiež bude aktívny v produkcii spoločne so Shin Yamaguchim.

Hlavný príbeh

Dej snímky sa točí okolo neúspešného herca žijúceho v Tokiu, ktorý je najatý ako typický americký chlapík pre japonskú spoločnosť na prenájom rodín. Táto zvláštna pracovná príležitosť ho vedie na nečakanú cestu sebazistenia prostredníctvom rolí, ktoré zohráva v životoch iných ľudí.

Produkčné detaily

Tieto momentálne prebiehajú obsadenie, s následným začiatkom hlavnej fotografií tejto jari v Japonsku. Plány ohľadne premiéry budú oznámené neskôr. Blahut a Tomo Koiziu sú výkonní producenti.

Kariéra Hikariho

Hikari práve čerpá zo záujmu o Beef, drámu pre Netflix v ktorej hrali Ali Wong a Steven Yeun. Hikari režíroval a výkonne produkoval pilotnú a ďalšie dve epizódy seriálu, ktorý získal 13 nominácií na ceny Emmy tento rok.

Tiež režíroval niekoľko epizód Tokyo Vice, s Ansel Elgortom, Kenom Watanabe a Rinko Kikuch, a debutoval so snímkou 37 Seconds, ktorú napísal, režíroval a produkoval. Táto dráma bola obľúbená na filmových festivaloch, vyhrala publikovu cenu a cenu C.I.C.A.E. na Berlínskom medzinárodnom filmovom festivale v roku 2019 a tiež bola nominovaná na najlepšiu prvú snímku.

Hikari zastupujú WME a Brillstein Entertainment Partners.