Skip to main content

Sťahovanie mnohým ľuďom naháňa strach a vôbec sa tomu nečudujeme. Ide totiž o súbor činností, ktoré si vyžadujú skúsenosti, čas a neraz aj poriadnu fyzickú námahu. Pripravili sme pre vás zbežné porovnanie svojpomocného sťahovania a sťahovania, ktoré pre vás dokáže zabezpečiť náš tím. 

Čo všetko si vyžaduje sťahovanie?

Sťahovanie je spravidla tou poslednou bodkou, ktorú urobíte pri opúšťaní určitého priestoru. Či už je to byt, dom alebo komerčné priestory, k sťahovaniu je potrebné pristupovať vždy zodpovedne. Celý proces sťahovania je vhodné naplánovať dopredu. Neraz sa stáva, že sťahovanie musí byť vykonané do určitého termínu a pre zanedbanú prípravu sa môžete ľahko dostať do časového tlaku. To najcennejšie pri sťahovaní je práve fyzická sila kombinovaná so skúsenosťami. 

Profesionálne sťahovanie vám ušetrí množstvo stresov

Ak sa rozhodnete pre svojpomocné sťahovanie napríklad zo starého do nového bytu, určite budete musieť počítať s pomocou vašich blízkych. Pre jedného človeka je sťahovanie Bratislava poriadnou fuškou, teda samozrejme, ak máte viac vecí, ako pojme jeden či dva cestovné kufre. Spoliehať sa na pomoc rodiny sa ale nemusí vyplatiť – nie každý je totiž dostatočne fyzicky zdatný, má čas a zároveň v sebe nájde dostatok vnútornej motivácie. A navyše, konflikty a stresy v rámci rodiny za to určite nestoja. 

Naopak, profesionálne sťahovanie je službou, ktorá vám presun do nového obydlia alebo iných priestorov v maximálnej miere uľahčí. Ešte pred začiatkom sťahovania vám vypracujeme cenovú ponuku, dohodneme si všetky detaily a všetko naplánujeme tak, aby ste sa už nemuseli o nič starať. Čo všetko zahŕňajú profesionálne sťahovacie služby?

Sťahovanie v Bratislave a okolí? Počítajte s nami

Sťahovanie nie je iba o samotnom presune vecí. Postaráme sa o dôkladné zabalenie presúvaného nábytku a všetkých vašich predmetov tak, aby sa im počas prepravy nič nestalo. Problém nám nerobí ani sťahovanie bremien, klavírov a iných ťažkých či objemných predmetov. Bezpečný presun zabezpečíme aj všetkým cennostiam, ako sú napríklad sochy či obrazy. Zároveň sa postaráme o likvidáciu odpadu a upraceme všetko, čo už nebudete potrebovať. 

Presťahujeme vás nielen v rámci Bratislavy ale tiež z iných kútov Slovenska do Bratislavy. Rovnako sme tu pre vás aj vtedy, ak ste sa rozhodli opustiť hlavné mesto a hľadáte spoľahlivého partnera na sťahovanie Ivanex do iných častí Slovenska či dokonca iných krajín v rámci Európy. Neváhajte sa na nás obrátiť a presťahujte sa rýchlo, bez stresov a za bezkonkurenčnú cenu!

Kalkulačku nájdete na stránke: www.stahovanie-ivanex.sk