Skip to main content

VYBO Electric je slovenský podnik s dlhoročnou tradíciou. V našom portfóliu nájdete  kvalitné a spoľahlivé frekvenčné meniče s dlhou živnosťou a širokú ponuku elektromotorov so širokospektrálnym využitím pre štandardné prevádzky aj ťažký priemysel. Divízia elektromotorov sa špecializuje na zariadenia s vysokou účinnosťou KINETICS a ponúka elektromotory s využitím naprieč mnohými priemyselnými odvetviami aj v menších prevádzkach.

Online predaj elektromotorov

Na našej webovej stránke nájdete širokú ponuku – predaj elektromotorov určených na všeobecné použitie a zariadení vhodných pre ťažký priemysel. Takmer všetky priemyselné prevádzky a mnohé podniky sa v súčasnosti nezaobídu bez pomoci elektromotorov. V porovnaní s mechanickými pohonmi majú mnohé výhody vrátane nasledujúcich:

· elektromotor má jednoduché a plynulé ovládanie rýchlosti,

elektromotor nespôsobuje znečistenie, nedymí a nevypúšťa do ovzdušia spaliny,

· elektromotor možno inštalovať na akomkoľvek vhodnom mieste v závode a prevádzke,

elektromotor možno ovládať aj na diaľku,

· elektromotor je kompaktný a nezaberá veľké množstvo miesta,

elektromotor možno spustiť ihneď a tak získať úsporu času,

· elektromotor môže mať dlhšiu živnosť.


tipTIP: Problémy s vyradením elektromotora v dôsledku výpadku elektrickej energie možno vyriešiť montážou generátorov s dieselovým pohonom alebo trojfázových alternátorov s turbínovým pohonom.


Trojfázové asynchrónne elektromotory AL

elektromotor cena

Elektromotor 0,06kW 1AL561-4

Radi by sme týmto dali do pozornosti aj možnosť kúpy trojfázových elektromotorov, ktoré pozostávajú zo statora a rotora, medzi ktorými neexistuje žiadne elektrické spojenie. Všetky tieto zariadenia sú konštruované s použitím vysoko magnetických materiálov jadra tak, aby sa znížila hysterézia a straty vírivých prúdov.


Na našej webovej stránke nájdete kompletnú ponuku trojfázových elektromotorov aj s priloženým online cenníkom (pri každom modeli je uvedená aj elektromotor cena). V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať na uvedených kontaktných adresách. Náš odborný personál vám ochotne poradí najvhodnejšie riešenie pre váš podnik, závod alebo prevádzku.