Skip to main content

Preklad článku z The Verge:

Sony A9 III: Bezhrbťový fotoaparát s globálnou uzávierkou

Úvod

V tomto článku sa dozviete o najnovšom bezhrbťovom fotoaparáte od spoločnosti Sony, modeli A9 III. Preskúmajte špecifikácie a novinky tohto fotoaparátu a zistite viac o jeho cene a dátume vydania.

Bezhrbťový fotoaparát s globálnou uzávierkou

Sony A9 III je fotoaparát bez zrkadla, ktorý disponuje globálnou uzávierkou. Táto funkcia umožňuje fotografom zachytiť obrazy bez skreslenia v prípade rýchlych pohybov a eliminuje efekt známky (rolling shutter). Model A9 III ponúka aj vylepšený autofokus, vysokú rýchlosť snímania a výkonný procesor pre dokonalé fotografie aj v náročných svetelných podmienkach.

Cena a uvoľnenie na trh

Cena a dátum uvoľnenia modelu A9 III na trh sa môžu líšiť v závislosti od regiónu. Je dôležité sledovať oficiálne oznámenia od Sony, aby ste získali najnovšie informácie o cenách a dostupnosti tohto fotoaparátu. S vylepšenými funkciami a výkonom si tento bezhrbťový fotoaparát zaslúži pozornosť od fotografických nadšencov.

Záver

Sony A9 III je bezhrbťový fotoaparát s globálnou uzávierkou, ponúkajúci vylepšené funkcie a výkon pre kvalitné fotografie. Sledujte novinky a oficiálne oznámenia od spoločnosti Sony, aby ste získali najnovšie informácie o tejto zariadenia. Využite vylepšenú technológiu a výkon tohto fotoaparátu a zachyťte úžasné fotografie v najlepšej kvalite.