Skip to main content

Množstvo podnikateľov si v súčasnosti čoraz viac uvedomuje, že každý klient je jedinečný a preto sa snažia nastaviť svoje produktyslužby tak, aby ich mohli čo najviac prispôsobovať na mieru každému z nich. Aj v spoločnosti T.O.P. AUTO PREMIUM nájdu zákazníci profesionálny servis Range Rover, v rámci ktorého sa skúsený personál dokonale postará o vaše vozidlo. Predajca áut na elektrický pohon značky Volvo pre záujemcov v ponuke nové modely niekoľko modelov s týmto druhom pohonu, pri výbere ktorého vždy zohľadňuje vaše individuálne preferencie. Prácu však podnikateľom uľahčuje aj obľúbený softvér FLOWii, s ktorými máte všetky objednávky a faktúry po ruke online. 

Servis Range Rover podľa potrieb klienta

Každé vozidlo je jedinečné rovnako ako jeho vodič a vyžaduje si preto iné servisné zásahy. Automobily nám v mnohom uľahčujú naše súkromné aj pracovné životy a aby nám dobre a dlho slúžili, je potrebné sa o ne pravidelne starať. Servis Range Rover v spoločnosti T.O.P. AUTO PREMIUM patrí medzi špičkové služby, ktoré sa vždy snažia vyjsť v ústrety každému zákazníkovi a jeho časovým a iným možnostiam. Kvalitný servis tak nezahŕňa len poskytnutie samotnej služby, ktorú vozidlo potrebuje, ale aj osobný a individualizovaný prístup k jeho majiteľovi. Mnohí vodiči sú aj po celý život verní jednej automobilovej značke a tak sa neraz stáva, že zo zákazníkov sa časom stanú dobrí známi, priatelia či obchodní partneri. 

Predajca áut na elektrický pohon už aj na Slovensku

Život na našej planéte nie je dlhodobo udržateľný, ak je životný priestor a všetko, čo potrebujeme na zdravý život, systematicky ničené. Mnohí z nás si túto skutočnosť uvedomujú a na dennej báze podnikajú nevyhnutné kroky k náprave toho, čo sme ako ľudia v minulosti zničili alebo zanedbali. Jednou z ciest na zlepšenie v tejto oblasti sú aj automobily na elektrický pohon, ktoré sú priateľskejšie k životnému prostrediu. Predajca áut na elektrický pohon Volvo má pre záujemcov vo svojej aktuálnej ponuke viaceré modely, ktoré sú na elektrický pohon. V prípade záujmu vám poradí skúsený obchodný tím, ktorý vám zodpovie všetky dôležité otázky v súvislosti s vaším potenciálnym elektromobilom

Objednávky a faktúry online 

Flexibilita je v podnikaní dôležitá a v súčasnosti už majú podnikatelia a firmy k dispozícii množstvo skvelých nástrojov, ktoré im výrazným spôsobom uľahčujú náročnú administratívu spojenú s podnikaním. Softvér FLOWii je jedným z takýchto nástrojov, vďaka ktorému máte objednávky, cenové ponuky, dodacie listy a faktúry k dispozícii všade tam, kde máte vaše technologické zariadenie a internetové pripojenie. Objednávky a faktúry online, navyše s profesionálnym dizajnom a všetkými legislatívnymi náležitosťami tak môžete vystavovať kedykoľvek online, jednoducho a zadarmo.


Zdroj: elements.envato.com