Skip to main content

Mnohí priaznivci minulých dôb radi hovorievajú, že dobre už bolo a ľudia už budú len horší. Takýto pohľad na svet však žiaľ odráža len ich vlastné vnútro, ktorému chýba radosť z prítomnosti a dôvera v dobro či samotný život.

V každom z nás je dobré aj zlé a tým najvnútornejším cieľom každého z nás je pomáhať, viesť, učiť, mať v živote určitý cieľ, víziu a dať mu riadny zmysel a účel. Tieto a mnohé ďalšie pozitívne atribúty pretavili do svojej profesionálnej praxe aj stomatologická chirurgická ambulancia a ateliér KOSI v Bratislave.

Každý moment je bohatý na nezmerné možnosti

Zdanlivo nesúvisiace profesie tak majú mnohé spoločné, pretože cieľom každej z nich je pomoc klientom, inšpirácia k lepšiemu a zdravšiemu životu, poskytovanie služieb na mieru a prenášanie kvality a spoľahlivosti do každého svojho úkonu. Ak je pre nás minulosť lepšia, ako to, čo žijeme teraz, je to vhodný priestor na zamyslenie sa nad zmenou. V každom tu a teraz môžeme prijať množstvo rozhodnutí o tom, že veci budeme robiť inak a život budeme žiť naplno, v radosti, budeme robiť to, čo nás baví, naplníme ho účelom, ktorý nám prináša dobrý pocit a podelíme sa o tieto zážitky s ďalšími ľuďmi, s ktorými sa pritom stretneme. 

TIP: 

Je dôležité, aby sme sa starali o naše zuby a niekedy sa pritom nevyhneme ani náročným stomatologickým zákrokom. Chirurgická ambulancia v Bratislave BA CLINIC DENTAL & BEAUTY ponúka klientom výkon stomatologických zákrokov v lokálnej anestézii alebo v narkóze (celkovej anestézii). Profesionáli v ambulancii vykonávajú extrakcie zubov, a to aj pri komplikovaných prípadoch, liečenia zmien v ústnej sliznici a cýst, implantácie zubov, operatívne odstránenie zubov a mnohé ďalšie úkony. 

zubna prehliadka

Individuálny prístup a služby na mieru

Aj ateliér KOSI v Bratislave postavil svoje podnikanie na pevných pilieroch kvality, poctivosti, spoľahlivosti a služieb ušitých na mieru každému klientovi. Architektonická kancelária poskytuje služby profesionálnych architektov už od roku 1985 a okrem ústretového prístupu a kvalite odrážajúcej sa vo všetkých realizovaných úkonoch, ponúkajú klientom aj kreatívne riešenia pre rodinné domy, interiéry, exteriéry, urbanistické štúdie bytov, domov, obytných domov, ale aj rezortov v exotických destináciách.  

TIP: 

Ak sa chcete presvedčiť o spomínaných pozitívnych atribútoch na vlastné oči, máte možnosť tak urobiť v showroome spoločnosti, ktorý sa nachádza v New Living Center v Bratislave