Skip to main content

Preklad článku z The Verge:

Signal: Testovanie funkcie používateľského mena a plán na spustenie v roku 2024

Úvod

V tomto článku sa dozviete o novinke v aplikácii Signal, ktorá sa týka testovania funkcie používateľského mena a pláne na spustenie v roku 2024. Preskúmajte túto správu a zistite viac o tom, ako táto nová funkcia prispieva k ochrane súkromia a bezpečnosti v komunikačnej aplikácii Signal.

Funkcia používateľského mena

Signal plánuje testovať novú funkciu používateľského mena, ktorá umožní používateľom mať vlastné jedinečné meno, ktoré bude verejne zdieľané a môže byť použité pri vytváraní spojení s inými používateľmi. Táto funkcia zvyšuje súkromie a bezpečnosť, pretože nebudete musieť zdieľať svoje telefónne číslo ako identifikátor.

Plán na spustenie

Plánovaný spustenie funkcie používateľského mena v aplikácii Signal je naplánované na rok 2024. Pred spustením bude táto funkcia testovaná v predbežnej verzii, aby sa overila jej účinnosť a bezpečnosť. Signal sa snaží zabezpečiť, že táto nová funkcia bude dobre fungovať a poskytne používateľom bezpečný a súkromný spôsob komunikácie.

Záver

Testovanie a plánované spustenie funkcie používateľského mena v aplikácii Signal prispieva k väčšej ochrane súkromia a bezpečnosti v komunikácii. Sledujte vývoj tejto novinky a pripravte sa na možnosť používania používateľského mena v Signal aplikácii, ktoré vám umožní komunikovať s väčšou ochranou osobných údajov.