Skip to main content

Aj keď niektorí stavajú a rekonštruujú po celý rok, dalo by sa povedať, že taká tá hlavná stavebná sezóna sa začína spolu s príchodom teplejších a svetlejších dní. Mnohí z nás realizujú vo svojich domovoch a na chalupách menšie stavebné a rekonštrukčné práce a aj pri týchto činnostiach je dôležité používať pracovný respirátor a iné ochranné pomôcky. Aj maliari Bratislava používajú pri maliarskych a natieračských prácach pracovný respirátor a inú ochranu, vďaka ktorým chránia svoje zdravie pred poškodením. 

Pracovný respirátor využijeme aj pri domácich stavebných prácach

V internetovom obchode nájdete širokú ponuku pracovných respirátorov rôznych druhov, ktoré sú vhodné aj na použitie pri menších rekonštrukčných a stavebných prácach v domácnostiach, záhradách alebo na chalupách. V aktuálnom portfóliu je pracovný respirátor bez výdychového ventilu, zdravotný certifikovaný respirátor, pracovný respirátor s výdychovým ventilom, ako aj respirátory so špeciálnymi prvkami a mnohé ďalšie. Bezpečnosť je základným atribútom ochranných pomôcok, medzi ktoré patrí aj pracovný respirátor a aj v našom eshope nájdete bohatú ponuku týchto pracovných pomôcok a tak rovnako, ako chránime naše zdravie v profesionálnom pracovnom prostredí, by sme ho mali chrániť aj pri domácich prácach.


Prečítajte si tiež: Ako na likvidáciu azbestu


Maliari Bratislava


Spoločnosť Maľovanie LUX ponúka profesionálne maliarske a natieračské služby domov, bytov, kancelárií alebo obchodných priestorov v hlavnom meste a jeho okolí. Maliari Bratislava majú vo svojom portfóliu aj ďalšie súvisiace činnosti, ako je stierkovanie, hygienické nátery, veľkoplošné striekanie, nátery okien a dverí, odstraňovanie starých náterov a mnohé ďalšie činnosti. Súčasťou komplexného balíka služieb sú aj upratovacie práce, ktoré zabezpečuje spoločnosť vo svojej vlastnej réžii. Vám už len odovzdajú priestor, ktorý je čistý a vynovený podľa vašich predstáv a zadaných požiadaviek. Na tomto linku môžete požiadať o nezáväzné vypracovanie cenovej ponuky.  


Zdroj: elements.envato.com