Skip to main content

Sťažovali sme sa dosť dlho na narastajúce veľkosti inštalácií najnovších hier AAA, ale sťažnosti trend nezastavia. Bez nejakého zázračného pokroku v technológii kompresie dát je dnes jediným riešením kúpa dodatočného úložiska. Hráči na Xbox Series X a S to mali najťažšie s prehnanými cenami ich proprietárnych úložných kariet, ale pravidelné zľavy začínajú robiť ich cenovka trochu prijateľnejšou. Napríklad, Seagate 1TB Storage Expansion Card je teraz na Amazon za 125,99 dolárov (zľava 94 dolárov), čo je doteraz najnižšia cena, akú sme videli. Aj 2TB karta je v ponuke na Amazon za 249,99 dolárov (zľava 110 dolárov), čo je len o 20 dolárov viac ako jej doterajšie historické minimum.

Súvisiace
Ako používať externé úložisko na PlayStation 5 alebo Xbox Series X / S
Tu je niekoľko nevyhnutných doplnkov pre váš nový Xbox Series X alebo Series S
Budúcnosť Xboxu: všetky novinky o zmene stratégie od spoločnosti Microsoft

Licencované rozširujúce karty úložiska od Seagate spoločnosťou Microsoft a až donedávna boli jediné, ktoré ste si mohli kúpiť. Na rozdiel od tradičných externých SSD, rozširujúce karty podporujú rýchlu NVME-bázovanú architektúru Velocity od Xboxu na umožnenie rýchlejšieho streamovania dát a funkcií ako Quick Resume, takže sú jediným typom úložiska, ktoré môžete použiť na hranie hier navrhnutých pre Series X / S. Hej, samozrejme, môžete doplniť internú pamäť konzoly 1TB alebo 512GB štandardným externým SSD, aby ste ukladali ďalšie hry a presúvali ich späť a viac keď potrebujete, ale to nakoniec začne byť príťažlivé pre náročnejších hráčov. Aj s 2TB toho rýchleho “tovaru” neustále premiestňujem svoju knižnicu, aby som urobil miesto pre nové tituly s viac ako 100GB a masívne aktualizácie, ktoré môžu byť prekážkou mojich okamžitých herných plánov. Dnešná ponuka je skvelou príležitosťou nájsť úľavu.

Seagate Storage Expansion Card
$126$22043% zľava

Proprietárne rozšírenie SSD pre konzoly Xbox Series X / S. Plug-and-play disky sú navrhnuté aby boli rovnako rýchle ako interné SSD od Xboxu a sú predávané s kapacitami 512GB, 1TB a 2TB.

$126 NA AMAZONE (1TB)
$250 NA AMAZONE (2TB)

Pripravujete sa na počasie pri bazéne alebo zábavu na pláži toto leto? Ultimate Ears Wonderboom 3 by mohol byť ideálny Bluetooth reproduktor, ktorý so sebou môžete vziať. Je odolný proti vode IP67 a vie plávať a s maximálnym výstupom 87 decibelov je pomerne hlasný pre jeho veľkosť. Model v čiernej farbe s bielymi lemovaniami sa predáva za 69,99 dolárov (zľava 30 dolárov) na Amazon a Best Buy – čo je jeho druhá najlepšia cena doposiaľ – zatiaľ čo varianty v ružovej, šedej a modrej farbe sú dostupné približne za 76 dolárov (zľava 24 dolárov) cez tie isté obchody.

Súvisiace
Nový UE Epicboom je silný Bluetooth reproduktor za 350 dolárov
Najlepšie Bluetooth reproduktory na kúpu práve teraz

Wonderboom 3 je atraktívny reproduktor, ale želáme si, aby mal USB-C namiesto portu Micro USB na nabíjanie, keď sa vybije 14-hodinová batéria. Napriek tomu s dvomi 40mm hlavnými meničmi a dvoma pasívnymi radiátormi produkuje silný zvuk so 360 stupňami s dostatočnou silou na prekonanie búrlivých vĺn a kričiacich detí. Intuitívne ovládanie obsahuje jeden veľký tlačidlo hore na prehrávanie, pauzu a preskočenie skladieb, plus dve bočné tlačidlá na nastavenie hlasitosti. Okrem odolnosti voči vode je tiež nepriepustný pre prach a dostatočne pevný, aby vydržal typické pády. Neobsahuje žiadne funkcie inteligentného asistenta, aby ste sa zabavili, ale ak si kúpite dva, môžete zapnúť stereo prehrávanie stlačením tlačidla.

Ultimate Ears Wonderboom 3
$70
$10030% zľava

Odolný Wonderboom 3 má dosť sily pre svoju veľkosť, umožňuje vám vydávať zvuk so 360 stupňami až na 14 hodín so stereo spárovaním alebo bez neho. Tiež pláva, čo ho robí potenciálnym stredobodom záujmu na bazénovej párty.

$70 NA AMAZONE (ČIERNY)
$70 NA BEST BUY (ČIERNY)
$75 NA AMAZONE (MODRÝ)
Verge ponuky na X /

Pridajte sa k viac ako 50,000 sledovateľom a držte sa v obraze s najlepšími dennými technologickými ponukami od @vergedeals

SLEDUJTE NÁS!
Ďalších päť pondelkových ranných ponúk
LG 65-palcový televízor C3 je do piatku 1. marca na Woot za 1 399,99 dolárov (zľava 1 200 dolárov). To je skvelá cena na LG najnovší mainstreamový 4K OLED televízor, ktorý používa jasnejšie panely Evo a novšie procesory AI na vylepšenie vizuálnych efektov a na napájanie webového smart TV užívateľského zážitku. Je skvelý pre filmy aj hry vďaka funkciam ako Dolby Vision a HDR, štyri porty HDMI 2.1 s variabilnou obnovovacou frekvenciou 120Hz a automatický režim nízkej latencie, ktorý automaticky znižuje časy odozvy na menej ako 10ms pri hraní.
Môžete kúpiť Android-ready ovládač mobilného telefónu Razer Kishi V2 za 82,66 dolárov (zľava približne 17 dolárov) na Amazon. Alternatíva Backbone pracuje s Android telefónmi s USB-C a sériou iPhone 15, hoci budete potrebovať verziu Lightning (v súčasnosti 95,99 dolárov na Amazon), ak máte starší model iPhone. Kishi V2 uchopí vaše zariadenie a pridá fyzické ovládacie prvky, ktoré uľahčujú hranie strieľačiek, plošinoviek a iných hier, ktoré vyžadujú mnoho vstupov (hoci cítime, že hmatový výkon jeho tlačidiel by mohol byť lepší). Je kompatibilný s mnohými streamovacími aplikáciami od Xboxu, PlayStation, Steamu a GeForce Now, ako aj s akoukoľvek hrou, ktorá natívne podporuje mobilné ovládače. Prečítajte si našu recenziu.
Roku Streambar je teraz asi za 99,99 dolárov (zľava 30 dolárov) na Amazon, Best Buy a Target, čo korešponduje s jednou z jeho lepších cien doposiaľ. V podstate ide o streamovacie zariadenie, ktoré sa zároveň používa ako zvukový panel Dolby Audio, čo vám dáva jednoznačné riešenie pre pôžitok z filmov a programov zo tisícov aplikácií a kanálov. Chýba mu Dolby Vision a Atmos, ale 4K HDR-schopný Streambar môže byť cenovo dostupný štartovací balíček pre základné zážitky z pozerania a môžete ho použiť aj na prehrávanie hudby cez Bluetooth a na prehrávanie obsahu z Apple zariadení cez AirPlay. Diaľkové ovládanie umožňuje hlasové ovládanie s Amazon Alexa a Google Assistantom.
Black & Decker’s rolling pet hair remover stále zodpovedá svojmu historicky najnižšiemu stavu 13,88 dolárov (zľava približne 11 dolárov) na Walmart. Podobne ako ChomChom, ktorý je obľúbený u majiteľov domácich zvierat zo spoločnosti The Verge, ručný valec dokáže chytiť chlpy, ktoré sú uväznené vo vláknach oblečenia, gaučov a koberecov. Nepoužíva lepiacu pásku, takže je ľahké ju čistiť, a nevyžaduje si žiadne ďalšie náklady na údržbu nad rámec počiatočnej kúpy.
StanbyMe Go sa nejako zmestí do kufra s 27 palcovým TV a teraz je za 1 089,26 dolárov (zľava približne 110 dolárov) na Amazon. 1080p televízor môže vydržať až tri hodiny na batériu a umožňuje vám pripojiť tradičné video zdroje s jeho jediným HDMI portom, okrem stoviek aplikácií, ktoré nájdete v obchode s obsahom webOS. Displej môžete tiež sledovať horizontálne aj vertikálne, tiež, keďže visí na závese, ktorý sa pekne zbalí do kufra, keď ste pripravení ho ťahať. Trochu si zacvičíte pri jeho nosení, pretože váži približne 30 libier.
Verge ponuky

/ Zaregistrujte sa na Verge Deals, aby ste dostávali ponuky na produkty, ktoré sme testovali, priamo do vašej poštovej schránky.

E-mail (vyžadovaný)
PRIHLÁSIŤ SA
Odoslaním vašej e-mailovej adresy súhlasíte s našimi Podmienkami a Ochrana súkromia. Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA a Google Ochrana súkromia a Podmienky služby platia.