Skip to main content

„`html
Ryan Reynolds a Amy Smart sa stretli pre reklamu na ‚Just Friends‘

Hviezdy romantickej komédie z roku 2005 natočili reklamu pre Reynoldsov Aviation Gin.

Ryan Reynolds a Amy Smart si zopakovali svoje stretnutie vo vianočnej reklame.

Hviezdy filmu Just Friends natočili reklamu na Reynoldsov Aviation Gin v miestnosti so zeleným plátnom, ktorá mala pripomínať dom vyzdobený na Vianoce.

Nová reklama hviezd ‚Just Friends‘

Dvojminútový spot ukazuje hercov ako by sa zhostili svojich úloh Chrisa Brandera a Jamie Palamino zo romantickej komédie z roku 2005 o mužovi, ktorý sa po desiatich rokoch dostane z priateľskej zóny po tom, čo vyznal lásku svojej najlepšej priateľke.

„Oh, ahoj, zlatko, len som sa díval na stromček. Nič sa nevyrovná vôni pravého borovicového ihličia,“ hovorí Reynolds svojej manželke na začiatku reklamy. „Oh, milujem náš borovicový stromček,“ odpovedá. „Ako sa ti darilo v práci?“ pýta sa jej. „Mm, už som mala aj lepšie dni. V bare došiel Aviation American Gin,“ hovorí, pričom drží fľašu Reynoldsovho ginu. „Oh nie, to je tak zle. To je hrozné. Došiel Aviation American Gin,“ odpovedá herec známy z filmu Deadpool, potom Smart požiada o prestávku v nakrúcaní.

Keď jej hovorí, že situácia je čudná, vysvetľuje, že zelená miestnosť bude vyzerať ako ich domov po post-produkcii, vrátane dekorácií a ich vianočného stromčeka. Začínajú odznova, keď vstúpi z práce a Reynolds reaguje oveľa dramatickejšie, kričí „dočerta“ keď mu povie, že došiel jeho gin.

Reakcia postáv po 18 rokoch

„To bola veľká reakcia,“ hovorí Smart, na čo herec z filmu The Adam Project odpovedá, „No, ubehlo 18 rokov. Myslím, že postavy sa trochu zmenili, takže to takto nejak hrám vo svojej hlave.“

Hercová zo seriálu Stargirl potom poukazuje na to, že by si z práce priniesla fľašu ginu, keby v bare došiel, a Reynolds vysvetľuje, že si ju priniesla po ceste domov od jedného z ich „mnohých vážených maloobchodných partnerov“.

Pravá podstata reklamy

„Takže toto je hlúpa reklama pre tvoju ginovú spoločnosť,“ pýta sa ho. V pravom Reynoldsovom štýle odpovedá sarkasticky, „Nuž, nepospiechajme s úsudkom, kým nebudú známe všetky fakty. Veď ide o samofinancované pokračovanie založené na voľnom výklade práv duševného vlastníctva.“

Sledujte celý reklamný sequel nižšie:„`