Skip to main content

Preklad článku z The Verge:

Rick a Morty: Rozhovor s Danom Harmonom a Scottom Marderom o 7. sérii

Úvod

V tomto článku sa dozviete viac o rozhovore s Danom Harmonom a Scottom Marderom, tvorcami seriálu Rick a Morty, ktorí hovoria o 7. sérii. Preskúmajte túto správu a zistite, aké sú ich myšlienky a plány pre túto oblúbenú animovanú sériu.

Rozhovor s tvorcami

Dan Harmon a Scott Marder sa vyjadrili o 7. sérii seriálu Rick a Morty. Rozhovor odhaľuje ich prístup k tvorbe príbehov a vývoju postáv. Tvorcovia odkrývajú svoje myšlienky na budúcnosť seriálu a aké sú ich ciele pre nasledujúce sériové epizódy.

Plány pre 7. sériu

Dan Harmon a Scott Marder diskutujú o nových príbehových liniách, ktoré pre 7. sériu plánujú. Rozvíjajú sa nové postavy a stretávame sa s ďalšími dobrodružstvami Ricka a Mortyho. Tvorcovia sľubujú nové a prekvapivé zápletky, ktoré budú zaručene zaujímavé pre fanúšikov seriálu.

Záver

Rozhovor s Danom Harmonom a Scottom Marderom ponúka zaujímavý pohľad do sveta seriálu Rick a Morty. Sledujte túto obľúbenú animovanú sériu a buďte pripravení na nové a vzrušujúce dobrodružstvá v 7. sérii. Fanúšikovia sa môžu tešiť na prekvapenia a zábavu, ktoré tieto tvorivé mozgy pripravujú pre nich.