Skip to main content

Preklad článku z The Verge:

Remedy Entertainment: Platená hra sa mení na free-to-play

Úvod

V tomto článku sa dozviete, že spoločnosť Remedy Entertainment mení svoju platenú hru na model free-to-play. Preskúmajte túto správu a zistite viac o tejto zmennej stratégii a čo to znamená pre fanúšikov hry.

Remedy Entertainment mení model hry

Spoločnosť Remedy Entertainment rozhodla, že jej platená hra bude teraz dostupná na hranie zadarmo. Táto zmena stratégie prichádza s cieľom osloviť viac hráčov a poskytnúť im prístup k hre bez potreby platiť zaň. Remedy Entertainment si uvedomuje, že model free-to-play môže priniesť nových hráčov a vytvoriť živšiu komunitu okolo svojej hry.

Dôsledky tejto zmeny

Zmena z plateného modelu na free-to-play môže mať rôzne dôsledky. To znamená, že hra bude dostupná pre viac hráčov, ale spoločnosť Remedy Entertainment bude musieť nájsť iné spôsoby, ako získať príjmy zo svojej hry. To môže zahŕňať predaj in-game predmetov alebo prémiového obsahu pre hráčov.

Záver

Remedy Entertainment mení model svojej platené hry na free-to-play, čo umožní viacerým hráčom vstúpiť do sveta tejto hry bezplatne. Sledujte ďalšie informácie a novinky o tejto zmene stratégie a vyberte sa na dobrodružstvo do hry, ktoré je teraz dostupné pre všetkých hráčov bez nákladov.