Skip to main content

Aby Marvelove filmy opäť získali taký ohlas, ako bývalý, bude potrebné niečo osobitné, a prvý trailer Deadpoola & Wolverina – prvého hodnoteného R filmu so superhrdinami tejto štúdie – naznačuje, že práve toto môže byť tou správnou vecou.

V novom traileri je nejasné, koľko času prešlo pre Wadea Wilsona (Ryan Reynolds) a jeho partnerku Vanessu (Morena Baccarin) od konca filmu Deadpool 2, alebo dokonca či sú presne tie isté verzie týchto postáv, ktoré sa objavili v tom filme. Ale keď sa objavia obrnení vojaci z Lokieho Úradu Časovej Odlišnosti pátrajúci po Deadpoolovi, ten nie je presne prekvapený, keď ich uvidí, ani keď je prenesený portálom.

Hoci si Deadpool na chvíľu odskočí, aby sa priamo obrátil na kameru a hovoril o všetkom od Disney, agent TVA Paradox (Matthew Macfadyen) nevysvetlí, čo na žoldnierovi je také osobité. Ale z traileru je jasné, že žoldnier bol najatý vykonať špeciálnu prácu, ktorá ho medzi iným pošle na bojisko pred zničeným logom 20th Century Fox, čo naznačuje, že Deadpool & Wolverine môžu obsahovať postavy zo starých X-Men filmov od Foxu.

Kto všetko sa objaví, je otvorená otázka, ale spôsob, akým trailer vynakladá úsilie udržať samotného Wolverina (Hugh Jackman) mimo kamery, naznačuje, že Deadpool & Wolverine môžu predstaviť viac mutantov, než očakávame, keď príde do kín 26. júla.