Skip to main content

Príchod novej TV stanice Prima COOL SK: Začíname už túto pondelku!

Svieža novinka v slovenskom televíznom éteri

Pozor, milovníci televízie! Tieto správy vám určite spríjemnia deň. Od pondelka môžete naladiť úplne novú staniciu – Prima COOL SK. A verte, že to bude stáť za to! Stanica zameraná na mladých a mladých duchom prinesie do vašich obývačiek skvelú zábavu, kvalitné seriály a inšpiratívne relácie.

Ktorí poskytovatelia TV zaradia novú stanicu?

Hneď ako zistíte, o aké lákavé obsahy prichádza Prima COOL SK, budete chcieť vedieť, kde ju nájdete. A máme dobré správy – už niekoľko poskytovateľov TV služieb oznámilo, že stanica bude súčasťou ich ponuky. Takže bez ohľadu na to, či ste fanúšikom káble, satelitu, alebo internetovej televízie, existuje veľká šanca, že na Prima COOL SK nenarazíte úplne náhodou.

Prečo si naladiť Prima COOL SK?

Čo môžete očakávať od novej stanice

Prima COOL SK prinesie pestrofarebný mix programov, ktorý uspokojí každého diváka s chuťou na niečo nové. Od napínavých filmov, cez komediálne sitcomy až po pútavé dokumentárne série. A to všetko s dynamickým a sviežim prístupom, aký od Primy COOL určite očakávate.

Začleňované do balíčkov bez doplatku

Pretrhnite reťaze nudy, lebo za sledovanie novej stanice ani nezaplätite viac. Väčšina poskytovateľov ju začleňuje do existujúcich balíčkov bez ďalších doplatkov. Kontrolujte ponuky svojho poskytovateľa a začnite ťažiť z nového prírastku k vašej každodennej dávke zábavy.

Načasovanie štartu a budúce plány

Keďže štartuje už tento pondelok, môžete očakávať vzrušujúce otváracie programové bloky. Prima COOL SK plánuje oslniť svojich nových divákov a získať ich priazeň od prvých chvíľ vysielania. A to je len začiatok. Budúce plány hovoria o rozširovaní programovej ponuky a pridávaní exkluzívnych titulov, takže tu je hodne dôvodov naštrbiť anténu alebo prelistovať programový sprievodca.

S novou Prima COOL SK sa na Slovensku očakáva osviežujúc tvrdý prúd zábavy. Takže si nachystajte obľúbené občerstvenie a pripravte sa na nový prílev televíznych zážitkov!