Skip to main content

Máme pre vás hot news: Na Slovensko prichádza Prima COOL!

Ahojte, TV nadšenci! Ak ste tí, čo s obľubou surfovali na českých vlnách programu Prima COOL, pripravte sa na čerstvú vlnu zábavy priamo u nás. Slovenský televízny priestor sa čoskoro rozšíri o sesterský kanál obľúbenej českej stanice a môžete sa tešiť na štart už čoskoro. Tento nadchádzajúci prírastok do rodiny domácich televíznych staníc sľubuje byť cool a vhodný pre všetkých, ktorí si potrpia na kvalitný obsah s úsmevom.

Kedy sa môžeme tešiť na launch?

Udržte si čiapky, lebo štartovacia čiara je stále viac a viac bližšie. Prima COOL plánuje spustenie svojho vysielania na slovenskom trhu, pričom detaily a presný dátum úvodnej emisie nám bude odhalený v najbližšom čase. Pripravte svoje diaľkové ovládače, lebo výber programov na kanáli Prima COOL určite stojí za pozornosť.

Čo všetko na nás čaká v ich ponuke?

Filmové večery, seriálové maratóny, zaujímavé dokumentárne cykly a poriadna dávka humoru – to všetko sa chystá zaplniť vysielací priestor novej stanice. K tomu pribudnú aj pôvodné relácie šité na mieru pre slovenského diváka, ktoré by mali oživiť zvyknutý televízny štandard a zintenzívniť súťaže medzi domácimi televíznymi hráčmi.

Jednoducho povedané, rozmanitosť a čerstvosť programu Prima COOL prinesie do domácností nádych českého humoru a medzinárodnej filmovej kvality, ktorá vám umožní objavovať nové svety z pohodlia vašej obývačky.

Pripravte svoje playlisty!

Dni D sa blížia a či už ste milovníkom kvalitného humoru, fanúšikom napínavej akcie, alebo len hľadáte dobrú zábavu na večer, stanica Prima COOL má potenciál stať sa váš nový televízny obľúbenec. Stojí za to držať oči a uši otvorené pre oficiálne ohlásenie a začať plánovať tie televízne večery.

Tešte sa spolu s nami na fresh prídavok televízneho obsahu, ktorý sa už čoskoro rozžiari na obrazovkách po celom Slovensku. Bude to flexibilný gradus ad Parnassum moderného televízneho diváka. Sledujte nás pre viac updates!