Skip to main content

Spoločnosť VYORALdlhoročné profesionálne skúsenosti s predajom rôznych druhov elektromotorov, pričom našou hlavnou oblasťou pôsobnosti je maloobchod. Množstvo nazbieraných praktických skúseností nám umožňuje zvoliť pre zákazníka to najvhodnejšie riešenie. Tovar máme na sklade a v prípade záujmu ho ihneď odosielame, vďaka čomu nemusíte dlho čakať na jeho dodanie.

Produktové portfólio

V našej ponuke nájdete rôzne typy elektromotorov vrátane populárnych 1-fázových či 3-fázových elektromotorov. Nechýbajú v nej však ani elektromotory s brzdou. Zariadenia s rôznymi výkonmi, ako aj špeciálne typy elektromotorov s charakteristickými vlastnosťami navrhovanými na konkrétne účely. Špeciálne elektromotory sú 1-fázové alebo 3-fázové a do tejto kategórie zaraďujeme najmä pílové a vibračné elektromotory. Pri predaji akéhokoľvek typu elektromotora vždy prihliadame na konkrétne potreby každého zákazníka, účel ich využívania produktu a jeho vlastnosti, ktoré spoločne tvoria balík v podobe ideálne riešenia ušitého na mieru každého záujemcovi.

Vibračné elektromotory

vibracne elektromotory

Vibračný elektromotor

Vibračné elektromotory sú charakteristické najmä svojím vibrovaním. Sú ideálnym riešením najmä pre zákazníkov, ktorí hľadajú zariadenia umožňujúce kmitajúci posun materiálu. Ich história sa siaha až do 60. rokov minulého storočia, kedy sa v rámci prvotných aplikácií montovali najmä do rôznych masážnych prístrojov. V súčasnosti je ich využitie oveľa širšie. Svoje uplatnenie si našli hlavne v oblasti mobilných technológií (mobilných telefónov, tabletov, pagerov a iných technologických zariadení).

Pílové elektromotory

pilove elektromotory

Pílový elektromotor

Využívanie pílových elektromotorov sa predpokladá najmä pri aplikácii na rezacích zariadeniach, ako sú napríklad okružné píly. Vďaka vhodne prispôsobenému dizajnu možno s našimi elektromotormi využívať celú výšku rezania. Pílové motory od spoločnosti VYORAL sa môžu pochváliť aj vysokým výkonom a ich využívanie možno spojiť aj s frekvenčnými meničmi.

Predaj elektromotorov a akéhokoľvek výrobku alebo služby nikdy nie je úspešný bez skutočnej kvality a otvorenej komunikácie medzi predávajúcim a zákazníkom. Naše elektromotory sú kvalitné a majú vysoký výkon, ktorý je rokmi overený u mnohých našich spokojných zákazníkov. Pri predaji akéhokoľvek elektromotora nás preto vždy zaujíma účel jeho využitia a ďalšie charakteristiky, o ktorých podrobne komunikujeme so zákazníkom tak, aby sme vám dokázali odporučiť to najvhodnejšie technologické riešenie.


V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu z vašej strany o kúpu elektromotora nás môžete kontaktovať na uvedených kontaktných adresách (telefonicky alebo emailom, prípadne vyplnením online formulára v sekcii KONTAKT na našej webovej stránke. Naši pracovníci vás budú kontaktovať a spoločným úsilím vyberieme to najlepšie riešenie pre vás.