Skip to main content

K obľúbeným architektonickým trendom súčasnosti patrí okrem iného prepojenie kuchynského priestoru s obývačkou. Táto kombinácia v sebe prepája bývanie, varenie aj stolovanie a takto otvorená miestnosť sa stáva dôležitým spoločenským priestorom. Kuchyne Nolte prepájajú funkčnosť, minimalistický dizajn a harmonicky zladené detaily, ktoré vytvárajú z tejto miestnosti centrum spoločenského diania. Moderné robotické vybavenie a kvalitné remeselné spracovanie dodávajú kuchyniam Nolte nenapodobiteľný ráz a vytvárajú miesto, ktoré si zamiluje celá rodina. 

Kuchyňa je srdcom domácnosti

V kuchyni trávime veľké množstvo času a pracujeme v nej intenzívnejšie, ako v ostatných priestoroch v byte alebo v dome. Preto nie je žiadnym veľkým prekvapením, že sa tejto miestnosti dostáva toľko pozornosti z našej strany a prajeme si ju zariadiť tak, aby sme sa v nej cítili príjemne. Kuchyne Nolte sú navrhované individuálne s ohľadom na osobné preferencie každého zákazníka tak, aby odrážali jeho jedinečnosť a preferovaný štýl. Starostlivo vyberané detaily podporujú kvalitu a nezameniteľný dizajn týchto kuchýň, ktoré často prechádzajú do obývacieho priestoru a spoločne tvoria jeden harmonický celok. Kuchyne moderné Nolte nájdete aj na Slovensku a viac sa o nich dozviete na webovej stránke PLAAN ARCHITEKTI

velka nova kuchyna

Kvalita ako nestarnúca hodnota

Aj kuchyne podliehajú vyvíjajúcim sa trendom, čo však ostáva tradíciou v prípade kuchýň Nolte, je vysoká kvalita dodaných výrobkov, konzultačných aj montážnych služieb. S kuchyňou v praxi úzko súvisia aj opravy vodovodných potrubí či kanalizácií a aj pri týchto činnostiach je rovnako dôležitá kvalita ich prevedenia, ako aj finálny výsledok a jeho stabilita. Kvalitná oprava vodovodu patrí vždy do rúk skúsených majstrov, ktorí dokážu zasiahnuť rýchlo a tým ochrániť aj vašu kuchyňu. Spoločnosť V.K.K. Stav sa špecializuje na tieto činnosti a oprava vodovodu, pripojenie ventilov, potrubí, čerpadiel a iných podobných zariadení patrí medzi jej denný chlieb.


Foto: elements.envato.com