Skip to main content

Jacob Elordi odmieta roly v akčných filmoch a franchízach ako ‚The Kissing Booth‘

Jacob Elordi momentálne nevidí svoju budúcnosť v akčných hrdinských rolách alebo v franchízach ako The Kissing Booth.

V rozhovore, ktorý bol publikovaný v pondelok, hovorí herec z Euphoria pre britský GQ ako súčasť ich vydania „Muži roka“. Rozpráva o svojom búrlivom roku a rýchlom nástupe do hollywoodskej slávy. Ako súčasť diskusie sa zamýšľa nad svojou minulosťou a možnou budúcnosťou v hereckom uhlí, odhaľujúc niekoľko typov prác, ktorým sa v súčasnej dobe vyhýba.

Herec, ktorý momentálne hrajú v Priscille od Sofie Coppoly, hovorí, že nie je „zvlášť“ zaujatý o akčné hrdinské role.

Herec a jeho nezáujem o role ako Superman

“Vždy mi hovorili, aby som bol diplomatický, inak sa nahnevá môj agent. ‚Čokoľvek sa môže stať!‚” hovorí podľa časopisu s „falošným nadšením“.

“A samozrejme, čokoľvek sa môže stať, ale v tejto fáze môjho života nevidím na sebe žiaden záujem o to,” pokračuje. “Rád tvorím to, na čo sa ja rád pozerám, a pri tých filmoch sa rýchlo začnem nudiť”.

Elordi odhalil, že už odmietol prečítať si scenár pre jednu z týchto rolí – Supermana – keď diskutoval o tom, či bola nejaká rola z jeho knižnice temnejších postáv, ktorá bola preňho príliš veľkým krokom. “To bolo hneď, ‚Ďakujem, ale nie‘. To je príliš veľa. To je pre mňa príliš temné,” hovorí herec o roli Supermana.

Útek od starších rolí a práca na franchíze ‚The Kissing Booth‘

Pokiaľ ide o odchod od rolí, ktoré už hral, Elordi poukazuje na svoj prvý prelomový projekt, trilógiu Netflixu The Kissing Booth. Časopis prirovnáva prijatie tejto úlohy k druhu úlohy, ktorú by herec mohol urobiť, keď naozaj potrebuje prácu, alebo ak hľadajú menej podstatnú franchízovú rolu, ktorá sa darí, ale z umeléckeho hľadiska nemusí byť dostatočne naplňujúca. Vo filme The Kissing Booth, hviezda Saltburnu hovorí, “Tieto filmy sú smiešne. Nie sú univerzálne. Sú únikom.”

Preňho sú súčasťou prístupu „jeden pre nich, jeden pre mňa“, ktorý môže niektorých hercov chytiť na ceste k sláve. “Táto je tiež pasca. Pretože môže to byť 15 pre nich, nič pre teba,” hovorí časopisu. „Nemáš žiadne pôvodné nápady a si vo vnútri mŕtvy. Takže je to jemný tanec.”

“Môj ‚jeden pre nich,‘ som to urobil,” končí.

Komunikácia s médiami a strach zo slov na veky vekov „vytesaných do kameňa“

Hoci to sú Elordiho súčasné pocity, počas rozhovoru herec priznáva, že vždy sa necíti pohodlne pri komunikácii s novinármi, obáva sa, že odpoveď v jednom momente by mohla viesť k malej zhovievavosti pre jeho odpovede, ktoré sa vyvíjajú alebo menia v inom momente.

“Mám obavy z akejkoľvek absolútnej pravdy. Skôr mám pocit, že sa mením s každým krokom, ktorý urobím, ” hovorí. “To je dôvod, prečo naozaj, naozaj, naozaj nemám rád rozhovory, pretože niečo nastavíte ako absolútnu pravdu.”

Zdroj