Skip to main content

Apple iPady sú jednoducho lacnejšie už nebývajú. iPad deviatej generácie, ktorý ostal nenápadne základnou voľbou medzi tabletmi Apple aj rok po vydání modelu desiatej generácie, sa teraz predáva za historicky najnižšiu cenu.

Súvisiace
Najlepší iPad na kúpu

iPad z roku 2021 so 64GB úložiskom môžete získať za 229,99 dolárov (o 100 dolárov menej od jeho odporúčanej maloobchodnej ceny) na Amazon a Target. Táto skorá Black Friday zľava je o ďalších 20 dolárov lacnejšia ako predchádzajúca najnižšia cena 249,99 dolárov, ktorú sme po určitú dobu konzistentne videli. Ak aj vám príde 64GB úložisko príliš malé, model s 256GB je tiež o 100 dolárov zlacnený na Amazon a Target – jeho cena klesla na 379,99 dolárov.

iPad 2021 (Wi-Fi)
$230$33030% zľava

Vstupný iPad od Apple z roku 2021 má 10,2-palcový displej, procesor A13 Bionic a 12MP prednú kameru, ktorá podporuje funkciu Center Stage od Apple. Je tiež kompatibilný s prvou generáciou Apple Pencil a Smart Keyboard a je to jediný iPad, ktorý ešte stále má 3,5mm konektor pre slúchadlá.

$230 NA AMAZON (64GB)
$230 NA TARGET (64GB)
$380 NA AMAZON (256GB)

Hoci model deviatej generácie môže byť starý už niekoľko rokov, stále je to veľmi solídny tablet za priateľnú cenu. Jeho 10,2-palcový displej môže byť obklopený trochu hranatými rámikmi, ale v nich sa nachádza tiež klasické domovské tlačidlo s Touch ID. Vnútri poslednej generácie iPadu je procesor Apple A13 Bionic, ktorý bol prvýkrát predstavený s iPhone 11, ale stále disponuje dostatočnou výpočtovou kapacitou pre základné úlohy, streamovanie a zaznamenávanie poznámok s prvou generáciou Apple Pencil, ak sa rozhodnete ju neskôr dokúpiť.

Úprimne povedané, ak uvažujete o cenovo dostupnom tablete pre dieťa a nechcete kupovať z cenovo výhodnejších, ale obmedzenejších liniek Fire od Amazonu, potom je iPad deviatej generácie ideálny. Môže robiť veľa rovnakých vecí, čo oveľa drahšie iPady, pustiť tie isté aplikácie, alebo môže byť pohodlne použitý ako prestížny stroj na Netflix bez toho, aby ste museli míňať stovky navyše na jeho príbuzné, ktoré môže byť pre tento jednoduchý účel prehnane výkonné.

Zľavy Verge

/ Prihláste sa na odber zľav Verge, aby ste dostávali ponuky na produkty, ktoré sme testovali, priamo do vašej doručenej pošty každý deň.

Email (vyžadovaný)
PRIHLÁSIŤ SA
Odoslaním vášho emailu súhlasíte s našimi Podmienkami a Ochrannou doložkou o súkromí. Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA a Google Ochranná politika a Podmienky služby sa vzťahujú.

Aktualizácia 20. novembra, 11:16 AM ET: Pridaný odkaz na 64GB iPad na Amazon.