Skip to main content

Špekulácie o obsadení Mr. Fantastica

Marvel Studios sa zameriava na postavu Mr. Fantastica. Pedro Pascal je v rozhovoroch o tom, aby stvárnil Reed Richardsa vo filme Fantastic Four, čo by bol možno najvýznamnejší herecký krok od ukončenia hereckej stávky začiatkom tohto mesiaca.

Zdroje uvádzajú, že faktorom, či dohoda vyjde, je plánovanie. Aktuálny stav rozhovorov nie je jasný. Marvel sa nevyjadril. Novinár zameraný na žáner Daniel Richtman ako prvý informoval o obsadení Pascala na svojom Patreone.

Pohľad na Pascalovu kariéru

Pedro Pascal je hviezdou seriálu The Last of Us, ktorý prelomil na HBO a má vo výrobe druhú sériu, je tiež hviezdou Disney+ The Mandalorian. V neďalekej budúcnosti sa má vrátiť na natáčanie pokračovania Ridleyho Scotta Gladiator 2, ktoré sa zastavilo v dôsledku hereckej stávky. Predtým hral hlavného záporáka vo filmoch spoločnosti Warner Bros. a DC Wonder Woman 1984 a v Kingsman: The Golden Circle.

V filme Fantastic Four ešte zostávajú tri kľúčové role: Neviditeľná Žena, Thing a Ľudská Fakľa.

Ďalšie informácie o filme

Matt Shakman, režisér WandaVision, vedie tento film, ktorý by mal byť uvedený 2. mája 2025. Jeff Kaplan a Ian spracovali návrh scenára, pričom na najnovšej verzii pracoval Josh Friedman, scenárista filmu Avatar: The Way of Water.

Reed Richards bol po prvýkrát predstavený vo Fantastic Four No. 1 ako líder tímu známeho ako Marvel’s First Family. Komiks z roku 1961 odštartoval Marvel Comics Universe vytvorený Stanom Leeom a Jackom Kirbym.

Reeda Richarda už stvárnili Ioan Gruffudd v dvoch filmoch zo stredných rokov 2000, Miles Teller prebral postavu pre neúspešný reboot z roku 2015 od 20th Century Fox. John Krasinski stvárnil verziu Reeda v MCU v roku 2022 v Doctore Strange v Multiverse of Madness.

Pascala zastupuje CAA.

Zdroj: The Hollywood Reporter