Skip to main content

Pauly Shore si zahrá Richarda Simmonsa vo filme

Pauly Shore je nastavený na to, aby si zahral mediálneho magnáta fitness Richarda Simmonsa vo filmovom projekte. Projekt sa realizuje v spolupráci s organizáciou Wolper.

Pred začiatkom tohto filmu bude Shore viditeľný ako Simmons v krátkom filme The Court Jester, ktorý bude premietaný v Park City počas filmového festivalu Sundance, avšak nebude súčasťou oficiálneho programu festivalu.

Krátky film a plány

Jake Lewis, ktorý stál za internetovým videom “Robin Williams Test Footage”, režíroval Shorea v krátkom filme, ktorý nie je spojený s hlavným filmovým projektom.

The Court Jester bude mať premiéru v The Cabin v Park City 19. januára predtým, než bude neskôr v ten večer dostupný na YouTube.

Shore a kontakty s Simmonsom

Vlani sa virálne rozšíril meme poukazujúci na podobnosť medzi Simmonsom a Shoreom, pričom Shore sa na sociálnych médiách vyjadril, že sa aktívne snaží kontaktovať Simmonsa ohľadom možnosti nakrútiť film. „Všimol som si všetky reakcie na to, že by som si zahral Richarda Simmonsa v novom životopisnom filme,“ napísal v septembri. „Počul som, že žije hlboke v Big Bear. Stále si telefonujeme (áno, stále má telefón). Snažím sa to pre vás urobiť. Buďte optimistickí.“

„Som naozaj nadšený, že môžem zdieľať život Richarda Simmonsa so svetom. Tento životopis potrebujeme teraz viac než kedykoľvek predtým. Simmons reprezentoval duševné zdravie, dostával ľudí do formy a bol svojím autentickým rošťáckym ja! Vždy, keď sa objavil v televízii, bolo na ňom nemožné odtrhnúť zrak a prinášal radosť do svojich vystúpení, ktorá predstavovala nič iné než dobrú zábavu,“ dodal Shore.

Teaser trailer

Upútavka na film The Court Jester je k dispozícii nižšie.