Skip to main content

Orange pokryl 5G sieťou štyri nové mestá a 92 obcí: Zoznam dostupných lokalít

Nové rozšírenie 5G siete od Orange

Pokrytie 5G sieťou v ďalších lokalitách: V tomto článku vám prinášame informácie o najnovšom rozšírení 5G siete od operátora Orange. Ich sieť sa rozšírila do štyroch nových miest a 92 obcí, čo poskytuje nové možnosti a vylepšené pripojenie pre používateľov.

Lokalita 5G pokrytia

Zoznam miest a obcí s 5G sieťou: Medzi nové mestá, ktoré boli pokryté 5G sieťou patria Bratislava, Košice, Žilina a Poprad. Okrem toho bolo 5G pokrytie rozšírené aj do 92 obcí po celej krajine, čím sa zvyšuje dostupnosť rýchlejho pripojenia pre viac používateľov.

Výhody 5G siete

Vylepšené pripojenie a rýchlosť: 5G sieť prináša významné vylepšenie pripojenia a rýchlosti pre mobilných používateľov. S rýchlosťou a nízkou latenciou 5G sa otvárajú nové možnosti pre streamovanie videa, hranie hier online a internet vecí (IoT).

Perspektívy využitia 5G

Priemyselné využitie a smart cities: 5G sieť prináša možnosti pre rozvoj priemyslu a rôznych odvetví využívajúcich pokročilé technológie. Okrem toho umožňuje rozvoj smart cities a lepšiu konektivitu vo verejnom priestore.

Záver

Rozšírenie 5G siete od operátora Orange: S rozšírením 5G siete do štyroch nových miest a 92 obcí zvyšuje operator Orange dostupnosť a rýchle pripojenie pre viac používateľov. 5G sieť poskytuje vylepšené pripojenie, nové obchodné príležitosti a perspektívy pre priemysel a smart cities.