Skip to main content

V novembri 2023 prichádzajú nové tituly na Amazon Prime Video

„007 Road to a Million“, „Maxine’s Baby: The Tyler Perry Story“ a „BTS: Yet to Come“ sú len niektoré z projektov, ktoré tento mesiac prichádzajú na tento streamovací kanál. Pripravila CHRISTY PIÑA.

Originálne diela Amazonu

Akcie ako „007 Road to a Million“, „Maxine’s Baby: The Tyler Perry Story“ a prvú časť druhej sezóny „Invincible“ sú len niektoré z titulov, ktoré v novembri prichádzajú na Prime Video.

Ďalšie prichádzajúce tituly

Ako „BTS: Yet to Come“, „Evil Dead Rise“, „10 Things I Hate About You“, „17 Again“, „Jurassic Park I and III“, „Just Go With It“, niekoľko filmov „Fast and the Furious“, „The Fault in Our Stars“ a ďalšie tiež prídu tento mesiac na kanál, vrátane 11. sérií Frasier a 5. sezóna Billions.

‚007: Road to a Million‘

‚007: Road to a Million‘, od producentov za filmami James Bond, obsahuje deväť párov ľudí, ktorí sú vypustení na globálne dobrodružstvo cez sériu výziev inšpirovaných Bondom za šancu vyhrať 1 milión libier, uvádza streamer. Brian Cox pôsobí ako Controller, mozog za hrou, ktorý skryl 10 otázok okolo sveta.

‚Maxine’s Baby: The Tyler Perry Story‘

‚Maxine’s Baby: The Tyler Perry Story‘ je citlivý a intimný portrét multihyphenáta Tylera Perryho, opisujúci jeho „krutosť, ale vernú cestu na vrchol priemyslu, ktorý ho nemusel vždy zahŕňať“, uvádza oficiálny popis filmu. „Pod týmto zábavným behemothom je muž pracujúci pokorne na liečení svojho detského traumu premenou svojej bolesti na sľub.“

Druhá séria ‚Invincible‘

Časť jedna druhej série ‚Invincible‘ je založená na komikse od Roberta Kirkmana, Coryho Walkera a Ryana Ottleya a sleduje príbeh 18-ročného Marka Graysona, ktorého otec je najmocnejší superhrdina na planéte. Mark stále zápasí s dôsledkami prvej série, zatiaľ čo čelí novým hrozbám, uvádza sa v popise.

Zoznam titulov prichádzajúcich na Prime Video v novembri

Podľa titulov, ktoré tento rok trafiť na streaming ďalej, v novembri sú napríklad:

Nov. 1, 10 Things I Hate About You…

Nov. 3, Los Billis, Invincible Season 2, Romancero…

Nov. 9, BTS: Yet To Come…

Nov. 14, The Accused, Trevor Wallace: Pterodactyl…

Nov. 15, Harina, El Teniente Versus El Cancelador Season 2…

Nov. 16, Accepted, American Horror Story Season 11, Smokin’ Aces…

Nov. 17, Amar É Para Os Fortes (Love Is For The Strong), Maxine’s Baby: The Tyler Perry Story, Twin Love…

Nov. 21, Bye Bye Barry, Nov. 23

Zdroj:Hollywood Reporter